Cem Karaca’nın Gözyaşları Filminden Yeni Fragmanı Geldi

Cem Karaca’nın hayatına odaklanacak Cem Karaca’nın Gözyaşları filminden ilk tam fragman paylaşıldı. İşte filmle ilgili tüm bilmeniz gerekenler.

Geçtiğimiz aylarda, Türkiye’deki rock müziğin mimarlarından biri olan Cem Karaca’yı anlatacak bir filmin geleceği duyurulmuştu. Yapılan açıklamada Karaca’yı Ayla, Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu ve daha birçok yapımda karşımıza İsmail Hacıoğlu’nun canlandıracağı ifade edilmişti.

Fikri Harika Prodüksiyon ve Aytaç Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen filmin ilk tanıtım fragmanı yakın zamanda paylaşılmıştı. Bugün ise  “Cem Karaca’nın Gözyaşları” olarak adlandırılan yapımdan sonra ilk tam fragmanı geldi.

Cem Karaca’nın Gözyaşları ilk fragmanı

Yeni fragman, İsmail Hacıoğlu’nun Cem Karaca olarak nasıl görüneceğini bize net bir şekilde gösteriyor. Yapımda efsane sanatçının yaşamını izleyeceğimizi belirtelim. Fragmandan bu anların bazılarına kısaca bakış atabiliyoruz.“Tamirci Çırağı”, “Islak Islak”, “Namus Belası”, “Sevda Kuşun Kanadında” gibi efsaneleşmiş Cem Karaca şarkılarını filmde İsmail Hacıoğlu’nun sesinden dinleyeceğiz.

Cem Karaca’nın Gözyaşları kadrosu

Cem Karaca’nın Gözyaşları filminin yönetmen koltuğunda Dondurmam Gaymak ve İftarlık Gazoz gibi filmlerin de arkasındaki isim Yüksel Aksu oturuyor. Senaryoyu ise Onur Böber, Özden Uçar ve Emrah Saltık kaleme alıyor.

Oyuncu kadrosuna baktığımızda ise İsmail Hacıoğlu’na ek olarak Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk, Meral Çetinkaya, Buçe Buse Karaman, Melisa Döngel ve Alper Saldıran gibi isimleri görüyoruz.

Cem Karaca’nın Gözyaşları vizyon tarihi

Cem Karaca’nın Gözyaşları filmi, 26 Ocak 2024 günü vizyona girecek.

Film için daha önce yayımlanan kısa tanıtım fragmanı

Atatürk 1881-1919 Filminin İkinci Bölüm Fragmanı Yayımlandı

Başa dön tuşu