Danny DeVito’nun Wolverine’i Oynaması İçin İmza Kampanyası

Change.org’un kampanyaları bazen milyonarca dolarlık üretimler üzerinde sahiden de tesirli olabiliyor lakin bazen, toplanan imza sayısı kimsenin umrunda olmuyor. Örneğin Game of Thrones’un sekizinci dönemi, 100 milyon imza toplansa da tekrar çekilmeyecek.

Bu seferki imza kampanyası ise absürt ve komik olmasıyla dikkat çekiyor. Kampanyanın gayesi, Marvel sinemalarında Wolverine karakterini Danny DeVito’nun oynamasını sağlamak. DeVito için,“Hugh Jackman’ın akabinde tahtı alabilecek tek adam” denilen kampanya sayfasında, Marvel Sinematik Evreni’nde Wolverine’i göreceksek bu rolün altından kalkabilecek tek kişinin DeVito olduğu söyleniyor.

Bu enteresan imza kampanyası birinci gayesi olan 5000 imzayı geçmiş durumda, yani teorik olarak Marvel’in yapması gereken seçim aşikâr: Hayranları dinleyip Wolverine rolünü DeVito’ya teslim etmek(!)

İşlerin daha önemli olduğu tarafta ise Marvel Stüdyolarının işvereni Kevin Feige var. Feige, bu ay başında yaptığı açıklamada, MCU’da daha uzun mühlet X-Men karakterlerini görmeyeceğimizi söyledi.

Disney’in Fox ile birleşmesinin akabinde Avatar ve The Simpsons üzere markalar da Disney’e geçmişti. Walt Disney’in kurduğu firma, geri gelen X-Men ve Fantastic Four’un haklarını tekrar Marvel stüdyolarına vermişti.

Danny DeVito'nun Wolverine rolünü almayacağı kesinlikle. Siz olsanız rol için kimi seçerdiniz?

Başa dön tuşu