Dark Phoenix’in Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı

Aynı Avengers: Endgame’in Avengers serisinin son sineması olması üzere, Dark Phoenix de X-Men serisinin son sineması olacak. Dark Phoenix için yeni yayınlanan bir fragman, bugüne kadar çıkmış tüm X-Men sinemalarından efsane sahneleri içeriyor. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

X-Men grubu, Dark Phoenix’te kendi cinslerinin en güçlülerinden biri olan Jean Grey ile karşı karşıya kalıyor. Uzay boşluğundaki bir kurtarma operasyonu sırasında Jean, gizemli kozmik bir güç tarafından neredeyse öldürülüyordu. Fakat konuta döndüğü vakit bu kozmik güç onun sadece güçlerini artırmamış, tıpkı vakitte denetim edilemez hale getirmişti. Artık ise X-Men grubu, Grey’in ruhunu kurtarmak için bir ortaya gelmeli ve onun güçlerini gezegeni yönetmek için kullanmak isteyen uzaylılarla savaşmalı.

Dark Phoenix, Simon Kinberg tarafından yazıldı ve yönetildi ve başrollerinde James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Sophie Turner, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Evan Peters ve Jessica Chastain yer alıyor. Sinema, 7 Haziran’da vizyona girecek.

Başa dön tuşu