Deadpool 3’te Birden Çok Wolverine Olacağı Açıklandı

Bir Fransız gazetesine röportaj veren Hugh Jackman, 2024’te vizyona girecek Deadpool 3 ile ilgili konuştu. Ünlü oyuncu, filmde birden çok Wolverine olacağını açıkladı.

İlk kez 2016 yılında tanışma imkanı yakaladığımız, 2018 yılında ise ikinci filmiyle gündeme bomba gibi düşen Deadpool serisi, bir süredir üçüncü film ile gündemde. Hatta bundan aylar önce sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, şimdilik Deadpool 3 olarak anılan filmin 2024 yılında vizyona gireceğinden de bahsetmiştik. Şimdiyse filmle ilgili yeni ve dikkat çekici bir açıklama paylaşıldı.

Deadpool 3’te göreceğimiz karakterlerden bir tanesi de Wolverine olacak. Popüler mutant kahraman, bir kez daha Hugh Jackman tarafından canlandırılacak. Fransız merkezli bir gazeteye röportaj veren Jackman, film ile ilgili dikkat çekici bir açıklamada bulundu. 

Hugh Jackman, filmde birden çok Wolverine’e hayat verecek!

Hugh Jackman

Hugh Jackman tarafından yapılan açıklamaya göre Deadpool 3’te tek bir Wolverine olmayacak. Filmde birden çok Wolverine göreceğiz ve bu varyantların tamamı Jackman tarafından canlandırılacak. Ünlü oyunu, projedeki görevini “ikili rol” olarak lanse etti. Ancak bir fragman olmadığı için Wolverine varyantlarının karşımıza nasıl çıkacağını henüz bilmiyoruz.

Marvel’ın En Çok Beklenen Filmlerinden Avengers: Secret Wars’ın İki Bölüme Ayrılabileceği İddia Edildi

Wolverine ölmemiş miydi?

Sıkı Marvel hayranları, Wolverine’in 2017 tarihli Logan isimli filmde öldüğünü hatırlayacaklardır. Hugh Jackman, bu konuyla ilgili de bir açıklama yaptı. Oyuncu, Marvel dünyasından bilimin ön planda olduğunu, zaman çizelgelerinin pek de önemli olmadığını vurguladı. Jackman’a göre zaman çizelgesi ile uğraşmamak hem kendisi hem de Marvel hayranları için daha önemli… Kısaca Jackman’ı, Deadpool 3’te ölmeden önceki bir zamanda göreceğiz…

Hugh Jackman’dan Deadpool 3 Açıklaması: Wolverine ile Dost Değil, Düşman Olacaklar

Kaynak :
https://comicbook.com/movies/news/marvel-deadpool-3-hugh-jackman-dual-role-multiple-wolverine-variants-multiverse/

Başa dön tuşu