Avatar: The Last Airbender’ın İlk Fragmanı Yayımlandı

Netflix, önümüzdeki yıl çıkacak canlı aksiyon dizisi Avatar: The Last Airbender’ın ilk fragmanını yayımladı. Dizi, büyük ilgi görecek gibi görünüyor.

2005 yılında çıkış yapan ve 3 sezon süren Nickelodeon imzalı Avatar: The Last Airbender, hem hikâyesi hem evreni hem de karakterleriyle tarihin en başarılı animasyon dizilerinden biri olmayı başarmıştı. Yapım, bir Emmy ödülü de kazanmıştı.

Netflix de bu animasyondan uyarlanan bir canlı-aksiyon dizisi üzerinde çalışıyordu. Platform, diziden ilk posterinin yanı sıra ilk fragmanı da yayımladı.

Avatar: The Last Airbender için yayımlanan ilk fragman:

Avatar: The Last Airbender dizisinin posteri:

Diziden paylaşılan poster, Aang, Katara, Sokka karakterlerine bakış atmamızı sağlıyor. Aynı zamanda üçlünün üzerinde gezindiği, hayranların gönüllerinde taht kuran uçan bizon Appa ve tatlılığıyla çok sevilen kanatlı lemur Momo’yu da görebiliyoruz.

Avatar: The Last Airbender konusu:

Avatar: The Last Airbender, tıpkı animasyondaki gibi Aang, Katara ve Sokka üzerine yoğunlaşacak. Ateş, Su, Hava ve Toprak uluslarının yer aldığı ve bu uluslardan belli kişilerin sadece kendi elementlerini bükebildiği bir evrende geçecek. Dört elementi bükebilmesiyle “Avatar” olarak karşımıza çıkacak Aang ve arkadaşları, dünyayı acımasız Ateş Kralı’ndan kurtarmaya çalışacaklar.

Avatar: The Last Airbender kadrosu:

Albert Kim’in yaratıcılığını üstlendiği Avatar: The Last Airbender’ın oyuncu kadrosunda Gordon Cormier, Kiawentiio, Ian Ousley, Dallas Liu, Paul Sun-Hyung Lee, Daniel Dae Kim gibi isimler bulunuyor.

Avatar: The Last Airbender çıkış tarihi:

Avatar: The Last Airbender dizisi, 22 Şubat 2024 tarihinde seyircilerle buluşacak.

Pixar İmzalı Animasyon Inside Out 2’den İlk Fragman Paylaşıldı!

Başa dön tuşu