Detective Pikachu’nun Yeni Fragmanı Yayınlandı

Pokemon dünyasında geçecek birinci live-action sinema Detective Pikachu’nun yaratıcıları, hem klasik Pokemon dizaynını koruyabildi hem de tıpkı vakitte korkutucu ve sevimli olmayı başarabilen gerçek bir Pikachu yaratmayı başardı üzere gözüküyor. Yayımlanan eski fragmanlar, Pikachu’nun korkutucu taraflarına değinirken bu fragmanda sinemanın geçtiği Pokeworld dünyasının ne kadar renkli ve olağanüstü olduğuna Detective Pikachu’nun ta kendisi olan Ryan Reynolds tarafından şahit oluyoruz.

Pokemon’un oyunları ve animesinden de şahit olduğumuz kadarıyla, Pokemon sinemada gösterildiğinden de şirin bir karakter. Fakat bu karakterin biraz sıkıntılı bir tarafı olduğu da bize bir halde yansıtılmıştı. Pokemon dünyasında hayalet Pokemon’un gece yarısı çocukların ruhlarını geceye çekmesinden tutun, 10 yaşındaki çocukların art ceplerinde ilahi varlıklar taşıyarak etrafta koşuşturmasına kadar birçok çılgınlık gördük.

Pokemon’un sevimliliği bizim için daima bir dikkat dağınıklığı yaratmış olsa da, üzerine fazla düşündüğümüzde tahminen de bizi rahatsız edecek gerçeklerle müsabakadan edemiyorduk. Tahminen de Pokemon yaratıcılarının yansıtmak istediği buydu. Pokemon dünyasındaki berbat kalpliler bir yana, minik hoş yaratıklara rastladığımızda tüm bunları unutup Pokemon dünyasına kendimizi kaptırıyorduk.

Ryan Reynolds’ın YouTube kanalında yayınlanan yeni fragman, Louis Armstrong’un What a Wonderful World müziğine gönderme yaparak ‘What a Pikachu World’ ismiyle yayınlanmış. İsterseniz daha fazla uzatmadan sizleri Pikachu’nun fragmanıyla baş başa bırakalım.

Başa dön tuşu