Jim Carrey, Sonic’in Yeni Tasarımı Konusunda Emin Değil

Sonic the Hedgehog sinemasının başkarakteri Sonic’in birinci fragmanı çıktığında hayranlar, Sonic’in dizaynını topa tutmuştu ve bunun sonucu olarak da Sonic’te tasarım değişikliğine gidilme kararı alınmıştı. Sonic the Hedgehog sinemasının baş berbatı Dr. Robotnik’i canlandıran usta aktör Jim Carrey ise yapılacak olan yeni dizaynının yeterli mi yoksa makûs mü olduğundan emin olmadığını söyledi.

Carrey, Television Critics Association’ın (Televizyon Eleştirmenleri Birliği) basın çeşidi sırasında Sonic the Hedgehog sinemasına de değindi ve kendisine kahramanın yeni tasarımı hakkındaki kanıları soruldu. Jim Carrey, Sonic’e ne olduğuyla ilgili emin olmadığını tabir etti. Carrey, “Tasarım konusunda nasıl hissetmem gerektiğini tam olarak bilmiyorum” dedi.

Sonic’in karakterinde ne değişim olursa olsun bu, Jim Carrey’nin canlandırdığı karaktere çok da tesir etmeyecektir. Ünlü aktör, rastgele bir yine çekim yapmak zorunda kalmayacağını ve tamamladığı modüllerle ilgili rastgele bir telaş duymadığını söyledi. Aktör ayrıyeten “Nasıl olması gerekiyorsa o denli olacak” sözlerini kullandı.

Carrey “Yaptığım şeylerle ilgili kendim hakkımda çok da telaşlı değilim. Bunun hakkında çok fazla düşünmüyorum. Nasıl olması gerekiyorsa o denli olacak. Ya uygun ya da makus olacak” dedi. Sinemanın yapımcılarından Tim Miller ise geçmişte verdiği bir röportajda hayranların keyifli olacağını söylemişti.

Başa dön tuşu