Disney, Frozen 2 İçin Yeni Bir Fragman Yayınladı

Disney, birinci Frozen sinemasını 2013 yılında yayınlamıştı. Frozen, vizyona girmesinin akabinde Disney’in tarihindeki kıymetli başarılardan birini elde etmişti. Birinci sinemanın başarılı olması, ikinci sinema için ister istemez bir beklenti oluşturdu. Disney, bu yılın başında Frozen 2 için bir fragman yayınlayarak beklentilere karşılık vereceğini göstermiş oldu.

Frozen 2’ye ilişkin birinci fragman yayınlanırken sinemanın vizyona gireceği tarih de belli olmuştu. Frozen 2, 22 Kasım’da seyircilerle buluşacak.

Frozen 2, meçhul bir dizi projesi söylentisinin ve kısa bir fragmanın akabinde bugün yeni bir fragman ile yine karşımıza çıktı. Yayınlanan yeni fragmanda sinema hakkında yeni ipuçları ortaya çıkıyor. Frozen 2’nin yeni fragmanında Elsa ve Arendelle’nin büyülü güçlerinin sırları hakkında yeni ipuçları görüyoruz. 

22 Kasım’da vizyona girecek Frozen 2’de, birinci sinemada gördüğümüz çabucak hemen bütün karakterleri tekrar göreceğiz. Kayıp bir medeniyetin peşinde koşulacak Frozen 2’de Elsa, Ana, Kristof ve Olaf yine karşımızda olacak. 

Başa dön tuşu