Disney+’a Gelecek Filmler Twitter’da Paylaşıldı

Etkileyici bir tanıtım performansı gösteren Disney, bugün büyük bir Twitter gönderi dizisi aracılığıyla yaklaşmakta olan yayın hizmeti Disney+'a gelen sinemaları ve TV programlarını duyurdu.

1937'de Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler ile başlayan kronolojik sıraya nazaran dizilen tweet'ler, yalnızca Disney’in en uygun bilinen sinemalarını değil, birebir vakitte klasikleri ve öteki az bilinen sinemaları de ortaya koyuyor.

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler:

Disney; bugüne kadar Disney, Marvel, Star Wars, Pixar, NatGeo ve daha pek çok başlığın altını çizerek 12 Kasım'da yayın hayatına başlayacak Disney+ 'a gelen kapsamlı kataloğun reklamını yaptı.

Mr. Boogedy ve Fuzzbucket:

Disney ayrıca The Mandalorian, Lady and the Tramp, Rogue One Prequel, High School Musical: The Musical: The Series üzere yaklaşmakta olan orjinal üretimlerini da duyurdu fakat bugünkü tweet'ler, Disney’in kataloğunun genişlediğini gösteriyor.

The Love Bug ve The Computer Wore Tennis Shoes:

Disney'in paylaştığı listeyle sadece stüdyonun hitlerine değil, hafızanızda yer bulan filmlere de nostaljik bir bakış atmış oluyorsunuz. Günümüzde birçok yayın servisi, daha fazla tanınan içerik içeren katalog dizilişini daha geniş bir yelpazede yayınlayabiliyor olsa da daha az ünlü filmleri tanıtmaya meyilli değiller.

Bedknobs and Broomsticks ve Justin Morgan Had a Horse:

Diğer yayın platformlarıyla kıyaslandığında Disney’in yaklaşımı canlandırıcı bir formda şeffaf. Bisküvi Yiyen'i yahut Justin Morgan'ın Atı yahut Ichabod ve Bay Toad'ın Maceraları'nı hiç izlememiş olabilirsiniz. Bu çeşit sinemaları umursamamanız mümkün olsa da Disney+, en azından ayda 6,99 dolarlık aboneliğinizle ne tıp bir içeriğe sahip olacağınızı bildiriyor.

The Cat from Outer Space:

Şimdiye kadarki en büyük tweet dizilerinden birinde aşağı hakikat ilerlerken size hitap eden birkaç niş başlıkla karşılaşacaksınız. Her bir sinema için tweet olarak ayrı bir başlık açılmış olduğundan ne kadar heyecanlı olduğunuzu yahut gelecek sinemalar hakkındaki niyetlerinizi bu tweet'ler altında belirtebilirsiniz.

En Şimdiki Haberler
  1. Google’ın Pixel 4 Lansmanını Nasıl İzlersiniz? (Canlı Yayın Bağla…

  2. Bu Ay Çıkması Beklenen Huawei Mate X’in Yeni Bir Görüntüsü Yayınlan…

  3. Mukusun Mikropları Nasıl Denetim Altına Aldığını Gösteren Araştır…

  4. Su Altı Yanardağlarından Çıkan Kabarcıkların Ürkütücü Sesi

  5. Yandex’ten TikTok’a Büyük Rakip: Karşınızda Yandex Sloy

  6. Bilim İnsanları, Hücre Hayat Sürecini Birinci Kere 3 Boyutlu Olarak G…

  7. Fortnite’ın ‘Kara Delikli’ Finali, Ailelerin Sonlanmasına Sebep…

  8. CO2 ve Global Isınma Münasebetini Gösteren Tarihteki Birinci Makale ve…

  9. İzleyecek Sahne Bırakmayan Disney, Frozen 2 İçin Bir Fragman Daha…

  10. OPPO Reno 2 ve OPPO Reno 2Z Türkiye’de Satışa Çıktı: İşte Fiyatla…

Başa dön tuşu