Disney+’ın Destekleneceği Cihazlar Açıklandı

Yalnızca birkaç ay uzakta olan Disney+ için izleyiciler ve Disney hayranları, Disney’in tüm üretimlerinin yer alacağı servise nasıl ve nereden erişebilecekleri hakkında bilgi arayışı içerisindeler. Bu bilgi arayışı, Disney’in neredeyse herkesin beklediği şeyi onaylamasıyla son buldu: Disney+, başlangıçtan itibaren neredeyse her platformda bulunacak.

Disney, daha evvelce platformun PlayStation 4, Nintendo Switch ve Roku yayın aygıtlarına geleceğini duyurmuştu lakin öbür platformlar hakkında bir bilgi yoktu. Disney+’ın bulunacağı platformlar ise şu an şöyle: iOS, Android, Android TV, Shield Tv, Sony TV, Apple TV HD, Apple TV 4K, Google Chromecast ve Xbox One.

Disney+ nedir?

Disney+’ı daha evvel hiç duymadıysanız ne olduğunu kısaca özetleyelim. Disney+, bugüne kadar beyaz perdeye yahut televizyona sunulmuş bütün Disney üretimlerini bir ortaya getiren bir sanal yayın platformu olacak. Disney, bu projesi ile günümüzde epey popülerleşen Netflix’i tahtından etmeyi planlıyor.

Disney +’ın ülkemize ne vakit geleceği, hatta son Netflix olaylarından sonra gelip gelmeyeceği bile bilinmiyor. Umarız Disney’den ülkemizdeki hayranlarını da keyifli edecek bir atılım gelir.

Başa dön tuşu