Disney+’ın Yeni Peter Pan Filminden İlk Fragman [Video]

Disney, merakla beklenen Peter Pan uyarlamasından ilk fragmanı paylaştı. Peter Pan & Wendy isimli film, 28 Nisan’da Disney+’ta yayınlanacak.

Disney, hayranların heyecanla beklediği yeni Peter Pan adaptasyonundan ilk fragmanı paylaştı. Walt Disney’in 1953 tarihli ikonik animasyonunu günümüze uyarlayan film, “Peter Pan & Wendy” olarak isimlendiriliyor.

Peter Pan & Wendy, Disney+’a özel olarak çıkış yapacak ve sinemalarda yer almayacak. Birçok insanın çocukluğunda önemli yer edinen karakterleri içeren filmin, 28 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacağını ekleyelim.

Siz de Disney+ abonesi olup, Peter Pan & Wendy dahil birlikte binlerce yapıma ulaşmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Peter Pan & Wendy’nin ilk fragmanı

Yayınlanan fragman, filmdeki karakterlere, mekânlara ve nelerle karşılaşacağımıza kısa da olsa bir bakış atmamızı sağlıyor. Neverland’ten nefes kesici manzaralar ve Wendy ve Captain Hook’un (Kaptan Kanca) karşılaşması gibi unsurlar da dikkat çeken diğer kısımlardan.

28 Nisan’da çıkış yapacak filmin başrolünde Peter Pan rolünde Alexander Molony’i, Wendy olarak ise Ever Anderson’ı görüyoruz. Ünlü İngiliz aktör Jude Law ise Kaptan Kanca olarak karşımıza çıkıyor. Joshua Pickering, Jacobi Jupe ve Yara Shahidi de kadrodaki diğer isimler arasında. Peter Pan & Wendy’nin yönetmen koltuğunda ise The Green Knight ve Pete’s Dragon’dan tanıdığımız David Lowery oturuyor.

Devlet Gibi Yönetilen Disney World’ün ‘Özerkliği’ Kaldırıldı: İyi de Bir Eğlence Parkına Neden Özerklik Verilmişti, Şimdi Ne Olacak?

Yeni Peter Pan filmi, hızla artan ikonik Disney karakterlerini günümüze uyarlama furyasının son parçası oldu. Geçtiğimiz yıl da Pinokyo’nun, Robert Zemeckis tarafından yönetilen bir filmini görmüştük.

Başa dön tuşu