Spider-Man, MCU’ya Geri Dönüyor

Sony Pictures ve Marvel Studios, birlikte üçüncü bir Örümcek Adam filmi yapacak. Sony ve Disney, Örümcek Adam üzerinden yeni bir mutabakat yaptı ve bu sayede Örümcek Adam, Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönebilecek.

Marvel Studios lideri Kevin Feige, “Örümceğin macerasının MCU’da devam edecek olmasından ötürü çok heyecanlıyım. Ben ve Marvel Studios’taki herkes, bunun üzerinde çalışacağımız için heyecanlıyız. Örümcek Adam​, öyküsü dünyadaki tüm yaştan seyircilere geçen güçlü bir ikon ve kahraman” dedi.

Örümcek, MCU'ya geri dönüyor:

İki stüdyo, bu yaz aylarında şirketlerin yeni finansal şartlarda anlaşamaması sebebiyle Örümcek Adam'ın Marvel Sinematik Evreni’nden çıkacağını duyurmuştu. Disney, yeni muahedede Örümcek Adam sinemalarından toplanacak gelirlerin yarı yarıya bölüşülmesini istemişti. Mutabakatın gerçekleşmemesi ve Örümcek Adam'ın MCU’dan ayrılması, Kevin Feige’nin bir daha Örümcek’i yönetemeyeceği manasına geliyordu.

Tom Holland’ın can verdiği harika kahraman, Venom üzere öteki karakterlerle birlikte Sony’nin yeni Örümcek Adam cihanında hayatını sürdürecekti. Muahede olmaması, Holland’ın Örümcek Adam’ının artık Marvel Studios sinemalarında de görünemeyeceği manasına geliyordu ki bu, birebir vakitte stüdyo için de kıymetli bir kayıptı. Variety’nin haberine nazaran Sony, mevcut kararlarla muahedeyi sürdürmeye devam ediyor.

Yeni Örümcek Adam sineması, 16 Temmuz 2021’de vizyona girecek. Pekala siz yeni muahede konusunda ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi ve fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu