Doom Patrol’un İkinci Sezonundan Onay Geldi

Muhtemelen DC Universe yayın servisinin şimdiye kadar ürettiği en güzel orjinal seri olan Doom Patrol resmen devam ediyor. Başrollerinde Diane Guerrero, Brendan Fraser, April Bowlby ve Matt Boomer’in bulunduğu dizinin ikinci sezonu San Diego Comic-Con 2019’da DC Universe panelinde duyuruldu.

İlk dönemi, 15 Şubat 2019'da 15 kısım olarak yayınlanan dizi, DC Comics dizilerinden Titans'ın spin-off imali olarak karşımıza çıkmıştı. DC Comics evrenindeki karakterlerden uyarlanan Doom Patrol, Robotman, Negative Man, Elasti-Girl, Crazy Jane ve Tabip Niles Caulder üzere kahramanların maceralarını işliyordu. Dizi, Titans’ın sonrasında yaşananları ekrana taşıyor.

Dizinin ikinci dönemi yalnızca DC Universe’de yayınlanmayacak. Bunun yerine, dizi hem DC Entertainment bağımsız hizmetinde hem de WarnerMedia'nın gelecek yayın platformu olan HBO Max'ta gösterilecek. Doom Patrol, galasını her iki plaftormda da birebir anda yapacak. Ayrıyeten dizinin birinci dönem kısımlarının tümü de HBO Max’ta gösterime sunulacak.

Comic-Con 2019'da gerçekleşen bir diğer değerli gelişmeyse Titans’ın ikinci dönem duyurusu oldu. Titans’ın ikinci dönemi ise 6 Eylül 2019’da galasını yapacak ve izleyicilerle buluşacak. Titans bu noktada tekrar DC Evreni'ne özel bir şov olacak. Fakat gelecekte HBO-Max’ta da gösterime girmesi olası.

HBO Max, 2020'nin başlarında kullanıma sunulacak ve Doom Patrol'a ek olarak, Friends ve Bel-Air'in Yeni Prensi üzere klasik gösterilerin özel yayın platformu olacak.

Başa dön tuşu