El Camino: A Breaking Bad Movie’den İlk Uzun Fragman Geldi

Daha evvel iki kısa fragmanla karşımıza çıkan efsane dizi Breaking Bad’in sinema sineması olan ve başrolünde Jesse Pinkman olarak bildiğimiz Aaron Paul’ü göreceğimiz El Camino: A Breaking Bad Movie’den birinci uzun fragman bugün geldi. Birçok detayın görüldüğü ve sinemanın kıssası hakkında bilgiler veren fragman, sineması bekleyenlerde heyecan yaratmaya devam ediyor.

Breaking Bad dizisinin yapımcılığını üstlenen Vince Gilligan, sinemanın direktör koltuğunda da oturuyor. Jesse Pinkman’ın kendisini elinde tutan kartelden kurtulmasını ve akabinde yaşadığı şeyleri mevzu alacak olan sinemanın fragmanında Pinkman, Skinny Pete'e sığınıyor.

El Camino: A Breaking Bad Movie uzun fragmanı:

Fragmanda geçmiş hayatıyla ilgili niyetlere dalan Jesse, fragmanın sonunda sorulan hazır olup olmadığı sorusuna bir karşılık veriyor ancak bunun ne olduğunu görmek için sinemanın çıkış tarihi olan 11 Ekim’i beklemek gerekecek.

Breaking Bad dizisi, tabiri caizse tüm dünyayı kasıp kavurmuş ve kendisine geniş bir hayran kitlesi edinmişti. 2008 ile 2013 yılları ortasında tam 5 dönem süren dizi, 2 sefer Altın Küre Ödülü'ne, 6 kere de Emmy Ödülü'ne layık görülmüştü. Dizinin devam sineması olan El Camino: A Breaking Bad Movie, 11 Ekim’de Netflix üzerinden yayınlanacak.

Filmin oyuncu takımına baktığımızda ise Aaron Paul’un yanı sıra Badger rolüyle Matt Jones ve Skinny Pete rolüyle Charles Baker üzere isimler yer alıyor. Ayrıca Mike Ehrmantraut'a hayat veren Jonathan Banks'i de El Camino'da göreceğiz. Sinemanın oyuncu takımı tam olarak hâlâ açıklanmadı ancak Vince Gilligan, dizide rol alan 10 oyuncuya sinemada de yer verdiğini belirtmişti.

Başa dön tuşu