El Camino: Bir Breaking Bad Filmi, Netflix’te Yayınlandı

Breaking Bad, yayınlanan 5 dönemi ile dizi camiasında bir efsane haline geldi. Breaking Bad, 5 dönemin akabinde sonra erdi. Lakin dizinin hayranlarının bağımlılığını gidermek isteyen Breaking Bad grubu, yeni bir sinemayla hayranlarının karşısına çıktı. 

Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan El Camino: Bir Breaking Bad Sineması bugün Netflix’te yayına girdi. El Camino’da Jesse Pinkman’ın dizinin biten öyküsünden sonraki macerasını izleyeceğiz. 

Breaking Bad’de Jesse Pinkman’ı canlandıran Aaron Paul, El Camino’nun hem imalcisi hem de başrolü olarak karşımıza çıkıyor. El Camino’da Jesse Pinkman’ın grubunda Badger ve Skinny Pete olacak. Mike Ehrmantraut’u da flashbacklerle sinemada göreceğiz. 

El Camino’da Jesse Pinkman hem “lanet mümkün federallerden” hem de White Supremacist çetesinden kaçmaya devam edecek. 

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi’nin geçtiğimiz hafta yayınlanan fragmanı, Türkiye’de bir tartışma konusu olmuştu. Dizinin fragmanındaki sigara sahnesi Netflix tarafından çıkarılmıştı. Bakalım El Camino: Bir Breaking Bad Filmi’nde de sansürlenmiş bir kısım olacak mı?

El Camino: Bir Breaking Bad Sineması, 2 saat 2 dakikalık müddeti ile bugünden itibaren Netflix izleyicilerinin beğenisine sunuluyor. Sizce Aaron Paul’un hem başrolü hem de imalcisi olduğu El Camino, Breaking Bad hayranlarını tatmin edecek mi? 

Başa dön tuşu