Emilia Clarke, GoT Finaline Hitler’i İzleyerek Hazırlanmış

Game of Thrones dizisi sona erdi. Serinin sonunu hayranlar daha şimdi sindirememiş durumda. İki kez beyin anevrizması geçirmesine karşın hayranları yarı yolda bırakmayan Emilia Clarke, üstüne bir de rolü için saatlerce Hitler ve öteki diktatörlerin konuşmalarını izlemek durumunda kaldı.

Ünlü İngiliz Oyuncu, dizide yaptığı zafer konuşması için yaptığı çalışmalarda, Adolf Hitler de dahil olmak üzere diktatörlerin yaptığı konuşmaları izlediğini belirtti.

Clarke, “Uydurma bir lisanda yaptığım tüm bu konuşmalar için, farklı lisanlarda konuşan diktatörlerin ve güçlü başkanların pek çok görüntüsünü izledim, artık komik geliyor. Lisanlarını bilmediğim halde ne demek istediklerini anlayıp anlayamayacağımı görmek istedim. Evet, anlayabiliyorsunuz! Mutlaka Hitler’in lanet muhtemel kelamlarını anlayabiliyorsunuz. Ben de düşündüm ki, şayet söylediğim her bir söze inanırsam, izleyiciler altyazılara bakmak zorunda kalmayacak” formunda bir açıklama yaptı.

Emilia Clarke, bilmediği bir lisanda yaptığı konuşma için iki ay boyunca çalıştığını açıklarken, sahneyi prova bile yapmadan birinci seferde çektiklerini açıkladı. Clarke o anları “hem garip hem muhteşem” olarak nitelendirdi.

Emilia Clarke’ı bu yıl Last Christmas sinemasında de göreceğiz.

Başa dön tuşu