En iyi Gal Gadot filmleri!

Gal Gadot-Varsano, İsrailli oyuncu ve model. DC Comics sinemalarında canlandırdığı Wonder Woman karakteriyle tanınmaktadır. Bu rolü birinci sefer Batman v Superman: Adaletin Şafağı’nda canlandırdı, akabinde 2017’de Wonder Woman’da başrol oynadı ve Justice League sinemasında de birebir rolü canlandırdı.

İşte en uygun Gal Gadot sinemaları;

1. Wonder Woman (2017)
IMDb: 7,4

İnsanüstü yetenekleri ve kıvrak bir zekası ile Cennet Adası’nın medeniyete açılan kapısı olacak olan güzel kahraman Wonder Woman, Amazon prensesi Diana Price’ın ta kendisidir. Dünyayı keşfetmek için tropik topraklarını geride bırakıp demir ve camın karar sürdüğü dünyamıza dalacak olan hoş kahramanın nefes kesen maceralarına şahit olacağız.

2. Hizli ve Öfkeli 5: Rio Soygunu (2011)
IMDb: 7,3

Serinin 5. üretimi olan sinemada, eski polis Brian O’Conner ve Mia Toretto, Dom’u mahpustan kaçırıp özgürlüğüne kavuşturduktan sonra poslisleri atlatıp sonu geçerler ve Rio de Janeiro’da ortaya çıkarlar. Özgürlüklerini geri almak için son bir iş daha yapmak zorunda kalan ortaklar, en uygun yarışçılardan oluşan seçkin gruplarını yine bir ortaya getirirler. Lakin bu kez işler sanıldığı kadar kolay olmayacaktır, zira peşlerindeki birçok kişi onları rahat bırakmayacaktır.

3. Hızlı ve Öfkeli 7 (2015)
IMDb: 7,2

Dominic Toretto (Vin Diesel) ve takımı, artık hata dünyasını geride bırakmaya karar vermiştir. Owen Shaw’u alt ettikten sonra yollarını ayırmışlardır. Lakin komadaki Shaw’un kardeşi Deckard Shaw (Jason Statham) kardeşini bu hale getirenlerden intikamını almaya kararlıdır ve başta Torretto olmak üzere takımın üyelerini tek tek öldürmeye ant içmiştir. Bu sırada Jakarde isimli Somalili bir terörist ve Mr. Nobody diye bilinen bir üst seviye hükumet vazifelisi, Tanrının Gözü isimli çok pahalı bir bilgisayar programının peşine düşmüştür. Toretto takımını tekrar toplayarak Shaw’u durdurmak ve programı geri almak zorunda kalacaktır.

Çekimler Paul Walker’ın beklenmeyen vefatının akabinde belirsizliğe girdiğini, lakin daha sonra Paul Walker’ın geçmiş serilerdeki manzara ve diyaloglarının kullanması ile sinemanın çekimlerinin tamamlandığını ek bilgi olarak verelim. Ayrıca Paul Walker’ın yerine kardeşlerinin de olduğu birçok dublor bu mevzuda katkı sağladı.

Başa dön tuşu