Hızlı ve Öfkeli Animasyon Dizisinden Tanıtım Filmi Geldi

Netflix ve DreamWorks, Süratli ve Öfekli’nin ‘Spy Racers’ isimli animasyon dizisi için bir tanıtım sineması yayınladı. Dizi, kuzeni Dom’un yolundan giden genç Tony Toretto’ya odaklanacak. Vin Diesel’ın başyapımcı olduğu dizide Süratli ve Öfkeli muharriri Chris Morgan’ın yanı sıra Tim Hedrick ve Bret Haaland dizi sorumlusu olarak yer alacak.

15 saniyelik tanıtım sineması, Annecy International Animated Sinema Festival’da yayınlandı. Diziden kısa sahnelerin geçtiği tanıtım sinemasında iki aracın yarıştığı görülüyor. Anlayacağınız üzere klasik Süratli ve Öfkeli sahneleri ve tanıtım sineması maalesef bu kadarla sonlu.

Netflix’in yeni Süratli ve Öfkeli animasyon dizisi, Süratli ve Öfkeli serisini genişletmek için atılmış birçok adımdan sırf biri. Diziye ek olarak başrolünde Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın yer aldığı Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw isimli imal da Ağustos ayında çıkacak. Hoobs & Shaw’un yanı sıra seriye 2020 ve 2021 yılında iki sinemanın daha eklenmesi bekleniyor. Bu iki sinemanın direktör koltuğunda Justin Lin’in olacağını da söyleyebiliriz.

Animasyon dizisinin tanıtım sinemasını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu