Falcon ve Winter Soldier, Disney+ Panelinde Sahneye Çıktı

Anthony Mackie ve Sebastian Stan, D23’teki Disney+ panelinde sahneye çıktılar. Sam “Falcon” Wilson ve Bucky “Winter Soldier” Barnes, Disney+ dizisi Falcon & Winter Soldier’daki rollerinin tanıtımlarını yaptılar. Ayrıyeten dizide Emily Van Camp’in de yer alacağı onaylandı.

Dizide yer alacak oyuncular

Captain America: Civil War’ın ana berbatı Helmut Zemo’yu canlandıracak olan aktör Daniel Brühl’ün de dizide yer alacağı hali hazırda onaylanmıştı. Panelden evvel Emily Van Camp’in dizide Sharon Carter’ı canlandıracağı dedikoduları çıkmıştı ki kendisini üçüncü Captain America sinemasından bu yana MCU’da görmüyorduk. Van Camp’in Mackie ve Stan’e sahne sırasında katılması çıkan bu dedikoduların onayı olmuş oldu.

Falcon & Winter Soldier, Disney+’da yayınlanacak birinci “live-action” MCU TV dizisi olacak ve 2020’nin güz aylarında yayınlanmaya başlayacak. Falcon & Winter Soldier, Disney+’da yer alacak tek MCU dizisi olmayacak, WandaVision da 2021’in bahar aylarında kendisini takip edecek. Falcon & Winter Soldier dizisi, Avengers: Endgame’den sonrasını bahis alacak.

Panelde duyurulan öbür yapımlar

D23’te düzenlenen Disney+ paneli sırasında ayrıyeten Hawkeye ve yeniden panelde duyurusu yapılan Moon Knight ortasında dördüncü fazla çıkışını yapacak Ms. Marvel serisinin de duyurusu yapıldı. Moon Knight’ı takip edecek olan dizi ise She-Huk olacak ve Bruce Banner’dan kan nakli yoluyla güçlerini kazanan avukat kuzeni Jennifer Walters’a odaklanacak.

Başa dön tuşu