Fast & Furious 9’un Çekimleri Nihayet Başladı

Hızlı ve Öfkeli ismiyle bilinen Fast & Furious serisi, bir küme adamın otomobil hırsızlığıyla başlamıştı. Filmin sevilmesiyle birlikte peşpeşe devam sinemaları geldi ve grup de gitgide kalabalıklaştı.

Serinin yeni sineması olan Süratli ve Öfkeli 9’un çekimleri başladı. Serinin yıldızlarından Nathalie Emmanuel, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla çekimlerin başladığını duyurdu. 

“Bugün Fast and Furious 9 çekimlerinin birinci günü… Grup tekrar bir arada”

Emmanuel’in tweetinde kullandığı emojiler, serideki karakterler olan Dom (Vin Diesel), Letty (Micheller Rodriguez), Roman (Tyrese Gibson), Mia (Jordana Brewster), Tej (Ludacris) ve Emmanuel’in karakteri Ramsey’i temsil ediyor. 

Seride birinci olarak Süratli ve Öfkeli: Tokyo Drift sinemasını yöneten ve akabinde Süratli ve Öfkeli 4, 5 ve 6 sinemalarında de direktör koltuğuna oturan Justin Lin, bir defa daha misyonunun başına dönerken senaryoyu da Daniel Casey (Kin) kaleme alıyor. Casey, serinin deneyimli ismi Chris Morgan’ın yerine geldi. Morgan, serinin yan sineması olan Hobbs & Shaw’ın senaryosu üzerinde çalışıyordu.

Yeni sinemada takıma John Cena’nın da katılacağı açıklandı. Cena, The Rock ve Jason Statham’dan oluşan boşluğu dolduracak. 

Serinin imalcisi Neal Moritz, daha evvel Fast 9 ve 10’un serinin finali olacağını söylemişti. Bu sinemalardan birincisi, Mayıs 2020’de, ikincisi ise Nisan 2021’de vizyona girecek. 

Hızlı ve Öfkeli 9, 22 Mayıs 2020’de sinemalarda olacak

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu