Game of Thrones’un Son Fragmanında Gizli Spoiler Bulundu

Game of Thrones dizisi ha geldi, ha gelecek, başladı başlayacak derken neredeyse dönemi yarıladı bile. Artık gözler, üçüncü kısımda yapılacak olan büyük savaşa çevrilmiş durumda.

Battle of Winterfell öncesinde hangi insan karakterlerin nerede duracağını hepimiz az çok biliyoruz. Kimin nerede durduğunu, kimin hangi bölgeye gönderildiğini geçtiğimiz kısımda gördük.

Dizinin üçüncü kısım fragmanında parlaklığı açanlar ise Daenerys’in ejderhalarının nereye konuşlandırıldığını ortaya çıkardı.

Reddit’te ortaya çıkan manzaralarda, Unsullied ordusunun üzerinde ejderhalarımız Drogon ve Rhaegal’i zar sıkıntı da olsa görebiliyoruz.

Daenerys’in kalan iki ejderhasının savaşa girmesi çok şaşırtan olmasa da bu kadar erken ortaya çıkmaları beklenmiyordu. Ejderhaların kuzeyde bekleyen Jon Snow ve Daenerys’in yanında olması bekleniyordu fakat görünüşe nazaran plan daha farklı olacak.

Sahnenin devamında ejderhalar, kadrajdan çıkıp göremediğimiz bir düşmanın peşine gidiyorlar. Görünmez düşmanın kim olduğu konusunda çeşitli fikirler var. Viserion olabileceği söylenen düşmanın kim olduğunu bu kısımda göreceğiz.

HBO hayli karanlık ve ayrıntıları gizlediği bir fragman yayınladığı için beşerler kanalın bir şeyler gizlediğini düşünüyor. Gerçeği ise bu hafta sonu öğreneceğiz.

Başa dön tuşu