GLOW, 4. ve Final Sezonuyla Netflix’te Yayınlanacak

Kendisiyle birebir isimi paylaşmış olan ve kısa bir periyot boyunca yayınlanmış, bayanların güreş karşılaşmalarını husus alan GLOW dizisi; gerçek hayattaki kurgusal güreş karşılaşmalarını bahis alıyor. Dizide sıkıntı devirlerden geçen bir aktör olan Ruth Wilder (Alison Brie), kendini güreşçilerin ortasına katılmış bir halde bulur. Orada ise eski en yakın arkadaşı olan Debbie Egan (Betty Gilpin) ile karşılaşır ve onunla yüzleşmek zorunda kalır.

Göz alıcı bir yapımla, tonlarca parıltıyla, tüllerle ve taytlarla birlikte GLOW; izleyenlerin dikkatini çekmeyi başarmış ve 3 tane Emmy Mükafatı kazanmıştı. Bu ödüllü dizi için Netflix'ten değerli bir atılım geldi. Dizi, 4. ve final dönemiyle Netflix'te yayınlanacak.

Önceki sezonda neler yaşanmıştı?

GLOW'un üçüncü sezonunda yaz boyunca galası yapılmış olan Gorgeous Ladies of Wrestling, Las Vegas'ta bir sahne gösterisinde yer almak üzere yola çıkmıştı. Karakterler, burada meslekleri ile aileleri ortasındaki dengeyi nasıl kurmaları gerektiğini çözmüşlerdi. Final sahnesinde ise Ruth ve Debbie'nin yollarını ayırdığına şahit olmuştuk. Debbie GLOW'u televizyonda tekrar canlandırmak üzere geri dönmüştü. Ruth ise tekrar sinema mesleğine odaklanmıştı.

Dördüncü dönemin tam olarak hangi bahse odaklanacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor. Şimdi tam olarak ne vakit yayınlanacağına dair bir bilgi de mevcut değil. Yalnızca üretim grubunun ve oyuncuların yine bir ortaya geldiği bilgisine sahibiz.

Başa dön tuşu