Falcon and Winter Soldier’ın Çekimleri Başladı

Marvel dizilerinin ortasına bir yenisi daha ekleniyor. Captain America filmlerinden bilinen Falcon and The Winter Soldier’ın başrollerinde olduğu yeni bir dizinin çekimlerine başlandı. 

The Falcon and The Winter Soldier’ın çekimlerinin başladığı duyurusunu Malcolm Spellman kendi Instagram hesabından yaptı. Marvel, sinema ve dizi setlerinden fotoğraf paylaşılmasını yasakladığı için Spellman, setten bir fotoğraf yerine dizinin ve kendi isminin yazdığı bir sandalyenin manzarasını paylaştı.

Malcolm Spellman, kendi hesabından, “Craaazy’nin hayata geçtiğini gördüğümüz 1.gün. Marvel şu an setten fotoğrafa müsaade vermiyor. Ancak bende dahil olmak üzere birçok insan için bu çok büyük bir gün” açıklamasını yaptı. 

The Falcon and The Winter Soldier dizisini Kari Skogland yönetecek. Falcon(Sam Wilson) karakterini tekrar Anthony Mackie, The Winter Soldier(Bucky Barnes) karakterini Sebastian Stan, Sharon Carter/Agent 13 karakterini Emily VanCamp, Zemo’yu Danile Bruhl ve John Walker aka U.S. Agent karakterini Wyatt Russel canlandıracak. 

The Falcon and The Winter Soldier sineması ile birlikte Sam Wilson’ı ilk sefer Captain America kostümü ile göreceğiz. Steve Rogers’ın emekliye ayrılmasının akabinde ikonik kalkan Sam Wilson’a geçmiş ve onu bir sonraki Captain America’ya dönüştürmüştü. 

Marvel kozmosunun yeni dizisi olan The Falcon and The Winter Soldier’ın önümüzdeki sonbaharda gösterime girmesi bekleniyor. Disney+’ta yayınlanacak dizi, Marvel kozmosu takipçilerinin önüne değişik bir Captain America tecrübesi sunacak.

Başa dön tuşu