Godzilla: King of the Monsters İçin Yeni Poster Yayınlandı

Godzilla serisinin yeni sineması Godzilla: King of the Monsters, 31 Mayıs'ta vizyona girecek. Yapımcılığını Legendary'nin üstlendiği sinemanın beklentisi bir oldukça yüksek ve gişe rekorları kırması bekleniyor. Çalışmalarını sürdüren Legendary grubu, Twitter üzerinden Godzilla: King of the Monsters için yeni bir poster yayınladı. “Kral sen çok yaşa” olarak paylaşılan tweet, takipçileri tarafından ilgiyle karşılandı.

Godzilla canavarının hikayeleştrildiği 35. sinema olan Godzilla: King of the Monsters sineması, Hollywood stüdyolarında çekilen 3. sinema olma özelliği taşıyor. 2014 yılında çıkan Godzilla sinemasının devamı niteliğinde karşımıza çıkan Godzilla: King of the Monsters sinemasında Godzilla'nın, üç başlı Ghidorah ile çatışmaları ele alınıyor. Elbette canavarlar ortasında yaşanan bu çatışmalar, insanlığı da derinden etkiliyor.

Michael Dougherty'nin yönettiği sinemada, Stranger Things dizisiyle çok yakından tanıdığımız Millie Bobby Brown ve Emmy ödüllü Kyle Chandler üzere yetenekli isimler bizleri bekliyor olacak. Sinema, 31 Mayıs'ta vizyona girecek. 

Başa dön tuşu