The LOTR dizisi ne zaman yayınlanacak? İşte yanıtı

Tüm vakitlerin en çok sevilen ve izlenen sinema serilerinden biri olan The Lord of The Rings’in yeni macerası ve dizi halinde ekranlardaki yerini alacak olan üretimden birinci imaj servis edildi. Hepsi bu kadar da değil, artık dizinin gösterim tarihini de biliyoruz!

J.R.R. Tolkien tarafından yazılan ve beyaz perdeye aktarılmasıyla birlikte hayran kitlesi milyonlardan yüz milyonlara ulaşan The Lord of The Rings sinema serisinin dizisinin çekileceği bilgisi geldiğinden beri, herhalde LOTR hayranları rahat bir uyku uyuyamamışlardır. Ne vakit çıkacak, nasıl olacak, sinemadaki muvaffakiyetini dizide de sürdürebilecek mi üzere çeşitli sorulara muhatap olan üretimden birinci resmi imaj dün itibariyle paylaşıldı.

The LOTR dizisi ne vakit yayınlanacak? İşte yanıtı

Şu ana kadar sırf birinci dönemi için tamı tamına 465 milyon dolar harcama yapılan dizinin bu bütçesiyle ne kadar argümanlı olduğu açıkça ortada. Amazon tarafından yapılan açıklamada ise, Lord of The Rings dizisinin 2 Eylül 2022 tarihinde gösterime gireceği duyuruldu.

Bilindiği üzere, ünlü üretimin dizi versiyonunda bu sefer ana kıssadan geriye hakikat gideceğiz ve Numenor Krallığının nereden nereye geldiğini anlamaya çalışacağız. Dizi vakit olarak Yüzüklerin Efendisi ve The Hobbit serisinden yüzyıllar öncesinde geçecek. Bununla birlikte dizinin hangi topraklarda işleneceği yahut tam olarak nasıl bir olay örgüsünün olacağı bilinmiyor.

Dunedain soyunun öyküsünün anlatılacağı dizide Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers ve Daniel Weyman üzere isimleri göreceğiz.

Başa dön tuşu