John Wick 4’ün Vizyon Tarihi Açıklandı

John Wick serisinin üçüncü sineması olan Parabellum, şu anda sinemalarda gösteriliyor. Sineması izlemiş olanlar, dördüncü bir sinemanın katiyetle geleceğini anlamıştı.Yeni kısmın vizyon tarihi açıklandı.

John Wick serisinde katiller uzun uzun telefonla konuşmuyor ve mesajlaşarak organize oluyorlar. Yeni sinemanın vizyon tarihi de iletiyle duyuruldu. Şirketlere ve hayranlara gönderilen iletilerde John Wick’in 21 Mayıs 2021’de vizyonda olacağı açıklandı.

John Wick 3: Parabellum’un sonu katiyen Wick cihanında anlatılacak daha fazla öykü olduğunu ve öykünün bir sona bağlanması için öteki bir sinema daha gerektiğini ortaya koymuştu. Haliyle yapılan açıklama hiç de şaşırtan olmadı. Serinin muvaffakiyetinin gerisindeki ikili, yıldız oyuncu Keanu Reeves ve eski dublör koordinatörü yeni direktör Chad Stahelski ikilisinin bir sonraki sinemada de birlikte çalışmaları bekleniyor.

John Wick, ABD’de birinci hafta sonunda 47 milyon dolar kazanırken, haftanın sinemaları sıralamasında da Avengers: Endgame’i koltuğundan etmeyi başardı.

John Wick kozmosunun genişleyeceğine dair tek duyuru sinemanın vizyon tarihi değil. Genç bir bayan suikastçinin yetiştirilme sürecinin anlatıldığı bir yan sinema şu anda geliştirme basamağında. Ayrıyeten meşhur suikastçi oteli The Continental’in öyküsünün anlatıldığı bir de dizi projesi gündemde.

John Wick: Chapter 3 – Parabellum şu anda sinemalarda.

Başa dön tuşu