Google Pixel 3 ile Avengers Endgame işbirliği!

Sinir bozucu uzaylı istilalarına karşı New York halkının bir günü nasıl geçiyor? Bunu hiç merak ettiğiniz oldu mu? Her taarruzdan sonra New York için endişelenmesi gereken yalnızca Michael Keaton’ın Spider-Man: Homecoming’deki Hasar Denetim takımı değil. Bizlerde birebir biçimde bu mevzuda art planda neler döndüğünü merak ediyoruz. 

Google Pixel 3 ile Avengers Endgame işbirliği!

Google’ın Pixel 3’ü için yayınlanan yeni bir reklam bu soruyu yanıtlıyor. Google Pixel 3’ün kullanıcılara sağladığı faydalara değinen reklamda Google Haritalar’ın ve kameranın odak noktasının nasılda harika bir fonksiyon ortaya koyduğuna daima birlikte tanıklık ediyoruz. Anlaşılan New York halkı artık uzaylı istilaları karşısında pek şaşırmıyor. Tam karşıtı, bunu bir fırsata çevirebiliyorlar. 

Reklamda, Google markasının Pixel 3 için tam tamına beş yeni Marvel harika kahramanın Playmojisinin aygıta entegre edileceğini görüyoruz. Bu karakterlerinde entegre edildiğini düşünürsek, kullanıcılar War Machine, Thor, Black Widow, Rocket, Captain Marvel, Iron Man, Captain America, Hulk, Nebula ve Okoye karakterleri ile fotoğraf tecrübesini bir tık daha üst düzeye taşıyabilirler. 

Yayınlanan reklam sinemasına üstteki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. Pekala ya siz reklam konusunda ne düşünüyorsunuz? Hayli eğlenceli bir iş ortaya çıkmamış mı? Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu