“Hür” Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

TRT’nin yeni dijital platformu Tabii’de yayınlanacak olan Hür dizisinden ilk fragman geldi. ES Yapım imzasıyla izleyici karşısına çıkacak dizinin başrolünde Zeynep Tuğçe Bayat, Hilmi Cem İntepe ve Taner Ertürkler gibi isimler yer alıyor.

Yeni yerli “Top Gun” olarak nitelendirilen Hür, 10 bölümlük serisiyle TRT’nin yeni dijital platformu Tabii’de yayınlanacak. Tabii’nin Şubat ayında yapılması planlanan galasının deprem nedeniyle ertelenmesinin ardından platform, 7 Mayıs itibarıyla yayın hayatına başladı. 

İçerisinde birçok dizi ve filmin bulunduğu Tabii platformunda dikkat çeken yapımlardan biri olan “Hür”, hava kuvvetlerinin operasyonlarına odaklanıyor. Hür’ün yayın tarihi henüz belli değil.

Her bölüm ayrı bir operasyona odaklanılacak

Hür dizisi, HÜR çağrı adını taşıyan 110’uncu Filo’daki Türk pilotlarının hayatını anlatacak. Edinilen bilgilere göre çekimler için özel bir filo arması boyanırken, uçakların kuyruk numaraları da değiştirildi. Eskişehir 1. Ana Jet Üs Komutanlığı’nda çekimleri tamamlanan Hür’ün yapımcılığını ES Yapım üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Ekin Pandır oturuyor. 

10 bölümden oluşan dizinin oyuncu kadrosunda ise; Hilmi Cem İntepe, Taner Ertürkler Deniz Çatalbaş, Zeynep Tuğçe Bayat, Ogün Kaptanoğlu, Batuhan Demir ve Gökay Müftüoğlu yer alıyor. 

Hür’den yayınlanan ilk fragmanı izlemek için bu linke tıklayabilirsiniz. Dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Hür dizisi resmi tanıtımı için;

Başa dön tuşu