Gri Solucan, Jon Snow’u Neden Öldürmediğini Açıkladı

Tüm vakitlerin en çok izlenen dizilerinden olan Game of Thrones, bu sene içerisinde final yapmış ve yayın hayatına son vermişti. Dizinin son dönemi da son birkaç dönemde olduğu üzere çeşitli tartışmalara yol açtı ve ağır tenkitlere maruz kaldı.

İlk olarak seyircilerde büyük beklenti yaratılan Ak Gezenler ile yapılan savaş, izleyicilerden büyük tenkitler almıştı. Dizinin finali ise son dönemin en çok eleştirilen kısmı olurken final, IMDb’de yalnızca 4,2 puan alabilmişti.

Geçtiğimiz günlerde San Diego’da düzenlenen Comic-Con’a katılan Gri Solucan karakterini canlandıran Jacop Anderson, dizinin final kısmında epeyce eleştirilen Gri Solucan’ın Jon Snow’u öldürmemesi hakkında konuştu. Anderson, “Sanıyorum son raddede Gri Solucan, bu derece şiddetin fazla olduğuna ve artık bu türlü yaşamak istemediğine karar verdi. Bu sebeple yaşamasını istememesine rağmen John Snow’u öldürmeye yeltenmedi” dedi.

Gri Solucan’ın Jon Snow’u öldürmemesi de dâhil olmak üzere son dönemde hayranları hayal kırıklığına uğratan çok fazla şey olmuştu. Hatta internet üzerinden örgütlenen hayranlar, son dönemin daha ustalıkla yazılmış bir senaryoyla tekrar çekilmesi talebinde bulunmuşlardı.

Jacop Anderson’ın açıklaması sizce hakikaten tatmin edici mi? Sizce dizinin final dönemi tekrar çekilmeli mi? Fikirlerinizi ve niyetleriniz yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu