Haftanın en yeni fragmanları! (12 Ocak)

Her hafta olduğu üzere bu haftada yayınlanan en yeni fragmanları sizler için bir ortaya getirdik. 

 Haftanın en yeni fragmanları! (12 Ocak)

Film ve dizi severlerin merakla beklediği üretimlere ilişkin en son yayınlanan fragmanları sizler için hazırladık . Bu hafta yayınlanan en yeni fragmanlar ortasında Birds of Prey,Brahms: The Uzunluk 2, First Cow, The New Mutants, Waiting for Anya üretimleri yer alıyor.

Waiting for Anya

14 Şubat’ta vizyona girecek olan üretimde, İkinci Dünya Savaşı sırasında genç bir çoban olan Jo’nun Yahudi çocukların Güney Fransa’dan İspanya’ya gitmesine yardımcı olma öyküsü anlatılıyor.

Brahms: The Uzunluk 2

Brahms: II. Uzunluk, William Brent Bell’in yönettiği ve Stacey Menear’ın yazdığı Amerikan dehşet sineması. 2016 sineması The Boy’un devamı, Katie Holmes, Ralph Ineson, Owain Yeoman ve Christopher Convery’i canlandırıyor. STX Entertainment tarafından 21 Şubat 2020’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

First Cow

First Cow, Raymond’un Half Life isimli romanından uyarlanan Reichardt ve Jonathan Raymond’un senaryosundan Kelly Reichardt’ın yönettiği 2019 Amerikan drama sineması. Sinemada John Magaro, Orion Lee, Toby Jones, Ewen Bremner, Alia Shawkat ve René Auberjonois rol alıyor.

The New Mutants

The New Mutants, Marvel Comics’in tıpkı isimli muhteşem kahraman grubundan uyarlanan ve 20th Century Fox tarafından dağıtılan ABD imali harika kahraman sineması. X-Men sinema serisinin on birinci sineması olacak.

Birds of Prey

Yırtıcı Kuşlar, yapımcılığını Margot Robbie, Sue Kroll ve Bryan Unkeless üçlüsünün yaptığı, senaryosunu Christina Hodson’un yazdığı, 7 Şubat 2020’de vizyona girmesi planlanan aksiyon, macera ve hata çeşidindeki ABD üretimi DC Sinematik Kozmosu sekizinci sinemasıdır.

Başa dön tuşu