Haftanın en yeni fragmanları! (22 Aralık)

The Woman in the Window
A. J. Finn’in romanından uyarlanan sinemada, kendisini meskene kapatan Anna’nın öyküsü anlatılıyor. New York’da bir apartmanda yalnız yaşayan Anna, asla dışarı çıkmaz. Tüm vaktini meskende içip, sinema izleyerek ve komşularını röntgenleyerek geçirir. Anna’nın rutin, sakin yaşantısı meskeninin tam karşısına taşınan Russell ailesinden sonra altüst olur. Anna, ülküsündeki aile olarak gördüğü Russell ailesini izlemeye başlar ve bir gün hiç görmemesi gereken bir şey görür.

Downhill
Julia Louis-Dreyfus ve Will Ferrell’ın başrolde olduğu imal, Alp Dağları’na tatile giden bir ailenin, yaşadıkları bir çığ kazası sonrası yansılarını değerlendirip hayatlarını gözden geçirmelerini anlatıyor.

Respect
Respect, müzik ikonu Aretha Franklin’in hayatına odaklanıyor. Sinemada, Franklin’in babasının klisesinin korusunda müzik söylediği çocukluklar vakitlerinden, ikonik bir süperstar ve bir sivil haklar aktivistine dönüştüğü vakitlere bir seyahat yapılıyor. Jennifer Hudson’ın Aretha Franklin’e hayat verdiği biyografik üretimin direktör koltuğunda Liesl Tommy oturuyor.

Top Gun: Maverick
1986 tarihli, başrollerini Tom Cruise ile Kelly McGillis’in paylaştıkları Top Gun’ın devam halkası olan Top Gun: Maverick’ın başrolünde tekrar Tom Cruise yer alıyor. Tom Cruise, birinci sinemada olduğunu üzere Amerika Birleşik Devletleri Deniz Kuvvetleri Teğmeni Pete Mitchell olarak hayranlarının karşısına çıkacak. Sinemanın direktörlüğünü ise Joseph Kosinski üstleniyor.

Başa dön tuşu