Altın Palmiye Ödüllü ‘Parasite’in Fragmanı Yayınlandı

Cannes Sinema Festivali'nin en itibarlı mükafatı olan “Altın Palmiye”yi almayı başararak sinemaseverlerin ilgisini üzerinde toplayan Güney Kore imali “Parasite” sineması için yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan fragman sinemadan beklenenlere ufak bir göz atılmasına imkan veriyor.

Bong Joon-Ho'nun yönettiği Parasite, kara mizah ve tansiyon tipinde bir imal olarak sinemaseverlerle buluşacak. 

Parasite sinemasında iki farklı ailenin bir formda bir ortaya gelmesi ve sonrasında yaşananları izleme imkanı bulacağız. Bu iki küme, güçlü ve soylu bir aile olan Park ailesiyle, Kim ailesi. Kim ailesi, Park ailesinin ortasına basitçe sızabilecek sokak zekasına sahiptir. Park ailesiyse kısa bir mühlet içerisinde ellerindeki her şeyi Kim ailesine kaptıracaktır.

Dizinin oyuncularına da değinmek gerekirse Snowpiecer, Yaratık ve Cinayet Günlüğü üzere sinemalarla ön plana çıkmayı başaran Song Kang-Ho, uzak doğunun tanınan şarkıcılarından Jang Hye-jin ve Zombi Ekspresi isimli sinemada yıldızı parlayan Choi Woo-shik'i görebileceğiz.

11 Ekim'de vizyona girecek ve 2 saatten daha uzun bir müddet boyunca seyircileri hem güldürecek hem de tansiyon dolu dakikalar yaşatacak olan Parasite'ın fragmanını çabucak aşağıda bulunan kısımdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu