Haftanın en yeni fragmanları! (8 Aralık)

Star Wars: The Rise of Skywalker
Kylo Ren Büyük Başkan Snoke’u öldürmesinin akabinde Birinci Sistem’in yeni Büyük Lider’i olmuştur. Acımasız idaresinin altında galaksi yavaş yavaş ümitsizliğe kapılmaktadır. Luke Skywalker’ın Güç’le birleşmesinden sonra Rey kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. 

No Time to Die
Aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına ahenk sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin hayatının keyfini çıkarmaya çalışan Bond’un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter’ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond’dan kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, berbat bir adamın peşine düşer.

Black Widow
Marvel’ın Yenilmezler takımının yetenekli casusu Natasha Romanoff, nam-ı başka Black Widow’un solo sinemasıdır. Ünlü kurgusal karakteri, Yenilmezler serisinde olduğu üzere Scarlett Johansson canlandırıyor.

Just Mercy
Gerçek bir kıssaya sahip olan “Just Mercy: A Story of Justice and Redemption” kitabından uyarlanan sinemada, genç avukat Bryan Stevenson, adaletin yerini bulması için büyük bir uğraşa girişir. Harvard’dan mezun olduktan sonra Bryan’ın para kazandıran işlerde yer alması beklenir. Lakin o, Alabama’da haksız yere mahkum edilen bir adamın peşinden masraf.

Başa dön tuşu