Halo Dizisinde Yer Alacak Oyuncular Belli Oldu

Mobil oyunların sinemaya ya da TV dizilerine uyarlandığı bir devirden geçiyoruz ve bu türlü bir devirde, Xbox’ın meşalesi hâline gelmiş tanınan oyunu Halo’nun da bu kervana katılmaması mümkün değildi. Dexter, Penny Dreadful, Masters of Sex üzere dizilerin yayıncısı olan Showtime, Master Chief’i Pablo Schreiber’ın canlandırdığı Halo dizisine konut sahipliği yapacak. Dizi, yapım basamağına hazırlanırken Showtime da oyuncu takımını açıkladı.

Kanal, bugün yaptığı duyuruda Natascha McElhone, Bokeem Woodbine, Shabana Azmi, Bentley Kalu, Natasha Culzac ve Kate Kennedy’nin Halo serisinin oyuncu takımında yer alacağını açıkladı.

Californication ve Designated Survivor üzere dizilerdeki rolleriyle bilinen McElhone, dizide iki farklı rolü canlandıracak. Aktris, Spartan üstün askerlerinin yaratıcısı olan Catherine Halsey’in yanı sıra insanlık tarihindeki en gelişmiş yapay zekâ olan Cortana’ya da can verecek.

Spider-Man: Homecoming ve Fargo’da yer almış olan Bokeem Woodbine, Soren-066 ismindeki Spartan’lar ve eski dostu Master Chief ile aykırı düşmüş bir askeri canlandıracak. Tanınan Hintli aktris Shabana Azmi, “Office of Naval Intelligens”ın başı olan Amiral Margaret Parangosky’ye hayat verecek.

Yukarıda ismini saydığımız öbür üç oyuncu ise Halo oyununda yer almamış yeni karakterleri canlandıracak. Bentley Kalu, sibernetik yoluyla artırılmış harika asker Spartan Vannak-134’ü; Natasha Culzac, profesyonel bir suikastçı olan Spartan Riz-028’i; Kate Kennedy ise muhteşem asker olan Spartan Kai-125’i oynayacak.

Başa dön tuşu