Netflix, The Witcher Dizisinden Roach’un Görselini Paylaştı

Popüler yayın platformu Netflix, geçtiğimiz haftalarda The Witcher dizisinden birinci görselleri paylaşmıştı. Platformun, görsellerini paylaştığı karakterler Geralt, Ciri ve Yennefer’di. Lakin markanın en ünlü karakterlerin bir tanesi bu görseller ortasında yer almıyordu ta ki bugüne kadar.

Netflix, resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla Geralt’ın sadık dostu Roach da hayranların beğenisine sunuldu. Paylaşılan görselde Geralt karakterine hayat veren Henry Cavill ile atı Roach yer alıyor. Yalnızca bu iki karakterin yer aldığı görselden diziyle ilgili bir şey çıkarmak pek de mümkün değil.

Diziyle ilgili olarak şu an için rastgele bir öteki görsel ya da görüntü bulunmuyor. Lakin dizinin, 19 Temmuz Cuma günü düzenlenecek olan San Diego Comic-Con’da bir paneli bulunuyor. Diziyle ilgili yeni görseller ve hatta dizinin bir fragmanının bu panelde paylaşılması da ihtimaller ortasında.

Şu an için The Witcher ile ilgili haberler bunlar. Bu hafta içerisinde gelecek olan yeni görseller yahut fragmanlar olursa size duyurmaya devam edeceğiz. Pekala siz Witcher uyarlaması dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce sahiden hayranları tatmin edebilecek bir üretim olacak mı? Yoksa daha çok genel kitleye hitap eden bir dizi mi olacak? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu