Hawkeye’ın Fragmanı Yayınlandı

Marvel, geçtiğimiz cumartesi bu sene düzenlenen San Diego Comic-Con etkinliğinde yeni projelerini paylaştı. Bu projelerden bir tanesi de uzun vakittir beklenen Hawkeye dizisi. Hawkeye karakterini canlandıran Jeremy Renner, diziyle ilgili yayınlanan fragmanın görüntüsünü Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Fragmanda Clint Barton ve Kate Bishop’un çizimleri görünüyor.

Dizide Hawkeye’ın genç Kate Bishop’ı kendisi üzere bir okçu olarak yetiştirmesi anlatılacak. Kate karakterini kimin canlandıracağı şimdi açıklanmadı. Bu ortada dizide Avengers: Infinity War ve Avengers: End Game ortasında beş yıllık boşlukta Hawkeye’ın Ronin olarak neler yaptığı da anlatılacak.

Dizi, Marvel hayranları tarafından uzun vakittir isteniyordu ve bu yılın başlarında duyurulmuştu. Renner, verdiği bir röportajda Marvel’ın birçok şey hakkında birçok planı olduğunu söylemişti. Verdiği bu röportajda 21 tane sinema yapmanın çok sıkıntı olduğunu fakat bu sinemalarla hayranları tatmin ettiklerini düşündüğünü de söyleyen Renner, bulunduğu yeri hayranlara borçlu olduğunu eklemişti. Bir not olarak ekleyelim, Hawkeye dizisi; Loki, WandaVision, What If…? ve The Falcon and the Winter Soldier isimli dizilerle birlikte Disney+ yepyeni serileri ortasına giriş yapacak.

Bu ortada özetlemek gerekirse ilerleyen devirde çıkacak Marvel üretimleri ortasında 1 Mayıs 2020 tarihinde Black Widow, 2020 sonbaharında The Falcon and The Winter Soldier, 6 Kasım 2020’de The Eternals, 12 Şubat 2021’de Shang-Chi and the Legend of the Cilt Rings, 2021 ilkbaharında WandaVision ve Loki, 7 Mayıs 2021’de Doctor Strange in the Multiverse of Madness, 2021 yazında What If…?, 2021 sonbaharında Hawkeye ve son olarak 5 Kasım 2021’de Thor: Love and Thunder seyircilerle buluşacak..

Başa dön tuşu