He-Man, Yeni Dizisiyle Netflix’e Geliyor

Dünyanın en tanınan çevrimiçi dizi ve sinema platformu Netflix, bünyesine yeni içerikler eklemeye sürat kesmeden devam ediyor. Platforma eklenecek son dizi ise 80'li yıllardan itibaren hayatımızın içerisinde yer alan bir animasyon klasiği.

Netflix'in üzerinde çalıştığı yeni animasyon dizisi, “Masters of the Universe: Revelation” olarak isimlendirildi ve bu animasyon dizisiyle 80'li yılların tanınan “He-Man” kainatına tekrar giriş yapıyoruz.

Netflix'in üzerinde çalıştığı yeni animasyon dizisinin üretimci ismi 1994 üretimi “Clerks” (Tezgahtarlar) isimli sinemayla ismini duyuran ve başarılı bir çıkış yakalayan Kevin Smith. Bahisle ilgili açıklamalarda bulunan Smith, yeni dizinin bir devam serisi niteliğinde olacağını açıkladı. Smith, Masters of the Universe: Revelation'ın He-Man ile İskeletor ortasındaki son savaş olabileceğini vurguladı.

Netflix'in yeni animasyon dizisi Masters of the Universe: Revelation, Mattel Television tarafından hazır hale getirilecek. Mattel Television'ın geçmiş yıllardaki He-Man çalışmaları düşünüldüğü vakit, bu animasyon klasiğinin yeni versiyonunun özgününe bağlı kalınarak hazırlanacağını söylemek mümkün görünüyor. 

Dizinin animasyon çalışmalarıysa Netflix'in 2017 üretimlerinden bir tanesi olan “Castlevania”nın animasyonlarını oluşturan “Powerhouse Animation” tarafından yapılacak. 

Netflix, dizinin varlığını duyurdu fakat He-Man efsanesinin seyircilerle ne vakit buluşacağına dair bir açıklamada bulunmadı. Bu yüzden Masters of the Universe: Revelation için kesin bir çıkış tarihi ne yazık ki şu an için yok.

Başa dön tuşu