Hızlı ve Öfkeli 9’daki Yeni Cipher’ın Görünümü Ortaya Çıktı

Charlize Theron, Süratli ve Öfkeli'nin yeni sinemasında bir kere daha ortaya çıkacak olan Cipher'ın yeni görünümünü sinemanın hayranlarıyla paylaştı. Tarz konusunda bir yeniliğe giden Cipher, onu son gördüğümüzden bu yana önemli biçimde değişmiş diyebiliriz.

İlk olarak Süratli ve Öfkeli 8 sinemasında tanıdığımız siber terörist Cipher'ın dönüşü, serinin yıldızı Vin Diesel tarafından onaylanmıştı. Süratli ve Öfkeli 8 sinemasında uzun ve sarı saçlara sahip olan Charlize Theron, yeni sineması için önemli değişikliğe gitti.

Yukarıda gördüğünüz üzere omuzlarını bir epey geçen düz ve sarı saçları olan Cipher isimli karakter, bu sinemada takımımızı çok daha farklı bir biçimde karşılayacak. Aşağıda bulunan fotoğrafta da görebileceğiniz üzere saç konusunda önemli bir değişikliğe giden Cipher (Charlize Theron), saçlarını kestirerek büsbütün eski görünüşünden farklı bir hale bürünmüş.

()

Hızlı ve Öfkeli 8 sinemasında Athena'da hür olarak bildirilen Cipher'ın takımımızı bu sinemada nasıl bulacağı şu an için bilinmiyor. Sinemada Dominic Toretto'yu oynayan Vin Diesel, sinema için son derece gerilimli bir sahnenin çekimini bitirdikten sonra bir kesiti kendi Instagram hesabından paylaşmıştı. Yaptığı açıklamalardaysa şu tabirleri kullandı:

()

“Bu Süratli ve Öfkeli 9. Onuncu haftanın sonundayız ve eşi gibisi olmayan bir tecrübe yaşıyorum. Bu, gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyecek.”

Charlize Theron, Süratli ve Öfkeli 9'da oynamasının yanı sıra yakında çıkacak Bombshell isimli sinemada de yer alacak. Margot Robbie ve Nicole Kidman'ın da yer aldığı sinema, Fox News'ta yer alan bayan çalışanların içerisinde bulunduğu cinsel taciz skandalını ele alacak.

Başa dön tuşu