Hızlı ve Öfkeli Serisi, 12 Filmden Oluşacak!

Hızlı ve Öfkeli serisinin yıldızı Vin Diesel, 11 film olarak açıklanan serinin 12 filmden oluşacağını duyurdu.

2001 yılından bu yana devam eden Hızlı ve Öfkeli serisi, artık ömrünün sonuna yaklaşıyor. Geçtiğimiz haftalarda on birinci film ile sinema dünyasına veda edeceği öğrenilen seriden yeni bir sürpriz geldi. Filmin yıldız aktörü Vin Diesel, Fast X’in 3 filmden oluşacağını duyurdu.

Hızlı ve Öfkeli 11’in ne zaman yayınlanacağı açıklanmasının ardından Diesel, seriye bir film daha ekleneceğini doğruladı. Aynı zamanda serinindaha önce 2024 yılında yayınlanması planlanan 11. filminin 2025 yılı içinde yayınlanacağı da açıklandı.

Seri, 12 filmden oluşacak

“Hızlı ve Öfkeli” serisi hayranların daha önce düşündüğü kadar çabuk bitmeyebilir. Planlanan aslında Fast X’in finalini iki filme bölmekti ancak Vin Diesel’in doğruladığına göre hayranları bir film daha bekliyor. Vin Diesel, Roma’daki “Fast X” dünya prömiyerinde finalin aslında üç filme yayılabileceğini ağzından kaçırdı, bu da sürpriz bir 12. “Hızlı ve Öfkeli” filminin yolda olabileceği anlamına geliyor.

Hızlı ve Öfkeli 11 hakkında bilinenler:

hızlı ve öfkeli

Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filmi olacak olan on birinci film, onuncu filmin de yönetmen koltuğunda oturan Louis Leterrier tarafından yönetilecek. Filmin senaryosu ise Mortal Kombat ve Birds of Prey’de kalemleri bulunan Christina Hudson ve Oren Uziel tarafından yazılacak.

Film hakkında henüz çoğu detay gizemini koruyor. Oyuncu kadrosunun 9 ve 10 ile aynı kalmasını bekliyor olsak da filmin konusunu henüz bilmiyoruz.

Öte yandan Hızlı ve Öfkeli 10’un önümüzdeki ay vizyona gireceğini belirtelim. Film, Dominic Toretto’nun ailesini, babasının ölümünün intikamını almak isteyen Cipher’dan korumasını konu alacak.

Herkesin Merak Ettiği O Soruyu Cevapladık: Bin Tane Platform Var, Hangisine Üye Olmalı?

Kaynak :
https://variety.com/2023/film/news/vin-diesel-fast-and-furious-12-surprise-1235611333/

Başa dön tuşu