It: Chapter 2’den birinci fragman geldi!

Yılın en çok merakla beklenen sinemalarından olan It: Chapter 2’nun birinci fragmanı sinemaseverlerle paylaşıldı. Stephen King’in romanından uyarlanan It’in devam halkası olan It: Chapter 2, izleyicilerini birinci sinemada yaşananlardan 27 yıl sonrasına götürüyor.

It: Chapter 2’den birinci fragman geldi!

Korku sineması It’in devam sineması olan It Chapter 2’dan fragman yayınlandı. Birinci sinemanın izleyicilerle buluşmasının akabinde merak uyandıran ikinci sinemanın fragmanında, karakterlerin yetişkinlik hallerine göz atabiliyoruz. 1990’lı yıllarda romandan uyarlanan küçük dizi It’in akabinde 2017 yılında roman ikinci defa uyarlanmıştı.

Film, ergenlik çağındaki karakterlerin Pennywise isminde bir çeşit uzaylı olan ve kasabaya 27 yılda bir gelerek çocukları kaçırarak onlardan beslenen Pennywise ile çabalarını bahis ediniyordu. Birinci sinemanın akabinde ikinci sinema, tam 27 yıl sonrasını mevzu edinecek.

Tüm karakterlerin 27 yıl yaşlanmış halini izleyeceğimiz yeni filmde Pennywise’ın geri dönüşü sebebiyle, çocukken kelam verdikleri üzere kasabaya geri dönen yetişkinler bir sefer daha şeytani palyaço ile karşı karşıya gelecek. Lakin yıllar sonra bir ortaya gelen takımın birbirlerini yine tanımaları da güç bir evre olacak.

Artık evli bir adam olan Bill ve sevgilisinden şiddet gören Beverly başta olmak üzere, tanıştıklarından apayrı hayatlar yaşayan eski arkadaşlar, bir sefer daha el ele vermek zorunda kalacak.

It: Chapter Two’nun başrollerinde Beverly karakterine hayat verecek olan Jessica Chastain; birinci sinemadaki Bill karakterine hayat verecek olan James McAvoy; çocukların kaybolmasına neden olan Pennywise yaratığını canlandıran Bill Skarsgard; Richie rolünde izleyeceğimiz Bill Hader; Adrian isimli bir karaktere hayat verecek olan başarılı Fransız oyuncu ve yönetmen Xavier Dolan; Eddie olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan James Ransone üzere isimler yer alıyor.

It: Chapter 2’nun ülkemizdeki izleyicileriyle 6 Eylül 2019’da buluşması beklenenler ortasında yer alıyor.

Başa dön tuşu