James Bond 007 No Time To Die çarpıcı final fragmanı!

Bir sonraki James Bond 007 sinemasını izlemeyeli uzun vakit oldu, lakin artık sinema, dünyanın dört bir yanındaki sinemalarda gösterime çıkmak üzere. Sinema aslında uzun müddet evvel tamamlanmıştı ve bitmiş olmasına karşın, korona virüs krizi nedeniyle No Time To Die ertelenmişti. Prömiyeri vesilesiyle, kurgudaki en ünlü İngiliz casus sineması bu haberde görebileceğiniz son fragmanı sundu.

Daniel Craig, Casino Royale’den (2006) bu yana kendisine eşlik eden karakteri son sefer canlandırıyor. Bond son kere, en düzgün yaptığı şeye geri dönüyor: ateş etmek, öldürmek, son hız otomobil kullanmak ve dünyanın en sinsi makus adamlarından kurtulmak.

Ölmek için Vakit Yok Resmi Özeti!

No Time To Die bizi etkin misyondan emekli olan ve Jamaika‘da rahat bir hayatın tadını çıkaran eski casusla tanıştırıyor. Natürel ki, barış uzun sürmüyor…

Eski CIA arkadaşı Felix Leiter kendisinden yardım istediğinde James Bond, kendisine emanet edilen vazifesi yerine getirmek için klasik smokinini son bir kere daha giyer. Emel mı? Bir bilim adamini kurtarmak, birinci başta çok karmaşık görünmeyen, fakat kısa müddette beklenenden daha güç hale gelen bir misyon.

Bond, planlarını harekete geçirmek için tehlikeli ve yenilikçi teknolojiyi kullanan gizemli bir berbat adamın izini sürecektir.

James Bond 007: No Time To Die 1 Ekim’de Türkiye sinemalarında gösterime girecek. Daniel Craig‘e ek olarak, oyuncu takımı evvelki sinemalara katılan bir küme aktörden ve serinin prömiyeri yapılan öbür oyunculardan oluşuyor.

Başa dön tuşu