Bu hafta yayınlanan en yeni fragmanlar! (15 Şubat)

Her hafta olduğu üzere bu haftada yayınlanan en yeni fragmanları sizler için bir ortaya getirdik.

Bu hafta yayınlanan en yeni fragmanlar! (15 Şubat)

Dizi ve sinema tutkunları için derlediğimiz bu hafta yayınlanan en yeni 7 fragmanı sizler için sıraladık. Keyifli seyirler.

Brahms: The Uzunluk II

Lanetli Çocuk sinemasının devam halkası olan The Uzunluk II, Heelshire Köşkü’nün geçmişinden habersiz bir formda oraya taşınan, temiz bir ailenin öyküsünü mevzu ediyor. Konuta yerleşmeye çalışan ailenin küçük oğulları bu süreçte, Brahms ismini verdiği gerçek boyutlardaki bir oyuncak bebekle arkadaşlık kurmaya başlar. Başrolünü Katie Holmes’un üstlendiği sinemanın direktör koltuğunda, birinci sinemanın de direktörlüğünü üstlenen William Brent Bell oturuyor. Tansiyon çeşidindeki sinemanın senaryosu ise, birinci sinemadaki üzere Stacey Menear’a ilişkin.

The Hunt

On iki yabancı bir açıklıkta uyanır. Nerede olduklarını yahut oraya nasıl gittiklerini hiçbiri hatırlamamaktadır. Daha da değerlisi çok özel bir hedef için seçilmiş olduklarını bilmemektelerdir. Karanlık bir internet komplo teorisinin gölgesinde, bir küme global seçkin sosyete üyesi spor için insanları avlama aktifliği düzenlemektedir. “Av” ismini verdikleri bu aktiflik için de birinci sefer bir ortaya gelmişlerdir. Devasa bir ormanlık alanda kaçmaya çalışan 12 kişiyi tek tek avlamayı hedeflemektedirler. Ama bu seçkin zenginlerin kötücül planı raydan çıkarılmak üzeredir. Avlananlardan biri olan Crystal, bu tehlikeli oyunu bütün avcılardan daha âlâ bilmektedir. Tek tek avcıları ava dönüştüren genç bayan, birer birer avcıları elerken tüm bu planın ortasındaki gizemli bayana yanlışsız adım adım ilerlemeye başlar.

Resistance

Resistance, II. Dünya Savaşı sırasında on bin yetimin hayatını kurtarmak için Fransız Direnişi ile birlikte çalışan bir küme Yahudi izcinin öyküsünü husus ediyor. Sinemada Jesse Eisenberg, on bin Yahudi yetimin hayatını kurtarmaya yardımcı olan Marcel Mangel karakterini canlandırıyor.

The Green Knight

A24 bünyesindeki Dev Patel, Alicia Vikander ve Joel Edgerton başrollü “The Green Knight”ın fragmanında yaratıkların olduğu fantastik bir dünyada geçen ve Yeşil Şövalye ile yüzleşmek için güçlü bir savaşa girişen Karl Arthur’un yeğeni Sir Gawain’in öyküsünü mevzu ediniyor. Krallığa olan bağını kanıtlamak için kendisine meydan okuyan düşmanı Yeşil Şövalye’ye karşı şiddetli bir gayrete girişen Sir Gawain, destansı bir seyahate çıkar.

The Iron Mask

Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger’in başrolünde yer aldığı “Iron Mask” filmindekendisine verilen misyonu yerine getirebilmek için macera dolu bir seyahate çıkan bir adamın öyküsünü mevzu ediniyor. İngiliz gezgin Jonathan Green, Büyük Peter’dan Rusya’nın Uzak Doğu bölgesini haritalaması için buyruk alır. Bunun akabinde Jonathan, sonunda Çin’e ulaşacağı macera dolu bir seyahate koyulur. Yol boyunca nefes kesici keşiflere imza atıp, tuhaf yaratıklar ve Çinli prenseslerle karşılaşan Jonathan, bu süreçte ölümcül dövüş sanatları ustası hatta tüm ejderhaların atası olan Ejderha Hükümdarı ile yüzleşmek zorunda kalır.

The Personal History of David Copperfield

David Copperfield hayat öyküsünü anlatan The Personal History Of David Copperfield, gençlik periyodundan hayatının son evresine kadar yaşananları bahis ediyor. Charles Dickens’ın klasikleşmiş yapıtından uyarlanan sinemada, Copperfield’ın doğumundan bebeklik periyoduna, ergenlik vakitlerinden yetişkinlik periyoduna, yoksulluktan servete ulaştığı vakitlere bir seyahat yapılıyor. David Copperfield’a, Dev Patel’in hayat verdiği üretimin direktör koltuğunda Armando Iannucci oturuyor.

The French Dispatch

1950’li yıllarda geçen The French Dispatch, Paris’te bir Amerikan gazete ofisinde çalışan gazetecilere odaklanıyor.

Başa dön tuşu