Mekanın sahibi geri geldi: Efsane filmin devamı geliyor!

Komedi sinemalarını sevenler için süper bir haberimiz var. Gülmeye çok gereksinimimiz olan şu günlerde sevindiren haber Kolpaçino takımından geldi. Paylaşılan fotoğraflara bakılırsa takım, serinin dördüncü sineması için kolları sıvadı! Kolpaçino sinemalarının büyük bir kitle tarafından ilgi ile takip edildiği düşünüldüğünde bu haberin pek çok kişi tarafından memnuniyet verici olduğu da kesin. Sinemalarda Galerici Şahin olarak bilinen oyuncu Serkan Şengül de paylaştığı fotoğraflar ile bu kitleye hoş haberi resmen vermiş oldu.

Mekanın sahibi geri geldi! Kolpaçino 4 resmen duyuruldu!

Kolpaçino hayatımıza birinci olarak 2009 yılında girdi. Biz sineması Tayfun, Özgür ve Sabri abi karakterleri sayesinde çok sevdik. Bundan tam iki yıl sonra yani 2011 yılında devam sineması çekildi ve bu defa sinemanın ismi Kolpaçino: Bomba idi. Grup birebir lakin öyküler farklıydı ve bu sinema de çok fazla izlendi. Kahkahaları havada uçuran sinemalardan sonra beklenti yükselirken gişe manasında da başarılı işler yapıldı. 2016 yılında Kolpaçino: 3. Devre sineması çekildi ve sinema 1.5 milyon kişi tarafından izlendi.

Kolpaçino serisine uzun bir orta verildi lakin sinemalar hayranları tarafından tekrar tekrar izlendi. 4 yıllık bir sessizliğin akabinde hoş haberi ise sinemalarda Galerici Şahin karakterini oynayan Serkan Şengül verdi. Şengül resmi Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile dördüncü sinemanın çekileceğini hayranlarına resmen duyurmuş oldu. Fotoğrafta Şafak Sezer ve Kolpaçino‘nun senaryosunun gözükmesi her şeyi açık bir formda anlatmaya yetiyor.

Kripto para ile günde 5.000 dolar kazanıyorum

Başa dön tuşu