James Gunn, The Suicide Squad’ın Kadrosunu Açıkladı

DC Extended Universe'ün 2016 yılında çıkan Suicide Squad sineması, vizyona girmeden evvel umut vadeder üzereydi. Lakin sinema Ağustos ayında beyaz perdeye geldiğinde tam aksini kanıtladı. Birçok eleştirmen sineması yerden yere vururken hayranlar da sineması berbat puanladı. Akabinde Suice Squad'ın ikinci sineması, sessizliğe büründü.

Yıllar evvel attığı nahoş tweet'lerin ortaya çıkmasından sonra 2018'de Marvel'dan kovulan Galaksinin Koruyucuları serisinin direktörü James Gunn ise, DC'ye geçiş yaptı. Gunn'ın Suicide Squad'ın reboot'unun direktörlüğünü üstlenmesi birçok kişiyi meraklandırmıştı. Şimdiyse direktör, sinemanın yeni takımını açıkladı.

James Gunn, kadroyu bir tweet ile haber verdi

Gunn'ın attığı tweet'te evvelki sinemadan birçok karakterin geri döndüğünü görüyoruz. Birinci sinemada Joel Kinnaman Rick Flag rolünde; Jai Courtney Captain Boomerang rolünde; Viola Davis Amanda Waller rolünde; Margot Robbie ise Harley Quinn rolünde karşımıza çıkmıştı.

Film büsbütün reboot niteliği taşıdığı için bu oyuncuların evvelki rollerini tekrar canlandırıp canlandırmayacakları muhakkak değil. 

Bununla birlikte birçok yeni ve büyük ismi görüyoruz. John Cena, Idris Elba ve Doctor Who'dan tanıdığımız Peter Capaldi ise bunlardan yalnızca birkaçı.

Gunn, karakterlere çok bağlanmayın diyor:

Filmin direktörü, paylaştığı fotoğrafa bir de “Çok bağlanmayın” yazarak not eklemiş. Bu durum da “acaba tüm karakterler sinemadan sağ çıkamayacak mı” sorusunu beraberinde getiriyor.

2021 yılında çıkması planlanan sinemadan umudumuz yüksek. Çünkü Galaksinin Koruyucuları serisiyle şahane işler çıkaran Gunn'ın bu sinemada de benzeri başarıyı yakalaması çok da sıkıntı olmayacaktır.

Başa dön tuşu