Cem Yılmaz’ın Eseri ‘Karakomik Filmler’den 2 Fragman Geldi

Cem Yılmaz’ın senaristliğini üstlendiği ve başrolünde oynadığı Karakomik Filmler’in fragmanları izleyiciyle buluştu. “Kaçamak” ve “2 Arada” isimleriyle İki farklı orta metraj sinema olarak çekilen ve birbirinden bağımsız senaryoya sahip olan Karakomik Sinemalar, 18 Ekim’de vizyona girecek.

Kaçamak:

Senaryosu ve takımı ile epey dikkat çeken Kaçamak, izleyicileri ziyadesiyle güldürecek üzere duruyor. Sinemada ailelerine palavra söyleyerek meskenlerinden ayrılan, birlikte baş dağıtmak isteyen ve lüks bir otelde buluşmayı planlayan bir küme erkeğin otellerine yakın bir toprağa uzaylıların iniş yapması sonucu yaşadıkları anlatılıyor. Can Yılmaz, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Necip Memilli ve Nilperi Şahinkaya, bu sinemada Cem Yılmaz’a eşlik edecek.

2 Ortada:

Fragmanında biraz daha dramatik bir izlenim bıraksa da güldürmesi beklenen, otomobilli vapur vazifelisi Metin’in kıssasını anlatan 2 Arada’nın da oyuncu takımı en az Kaçamak kadar güçlü. 2 Ortada; Ozan İtimat, Cem Davran, Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Ebuzziya’nın oyunculuklarıyla ekranlara sunulacak.

Türk sinemasının kıymetli ismi Cem Yılmaz'ın elinden çıkan bu imaller, şimdiden seyircileri heyecanlandırmış durumda. Gişede potansiyeli yüksek olarak görülen sinemaların nasıl yankı bulacağını vizyon tarihi olan 18 Ekim'den sonra daima birlikte göreceğiz.

Başa dön tuşu