Joker 2’den Harley Quinn’li Yeni Fotoğraf Geldi

Yönetmen Todd Phillips, Joker’in devamı olacak Joker: Folie à Deux filminden yeni bir görsel paylaştı. Fotoğraf, Lady Gaga’nın canlandıracağı Harley Quinn karakterine ilk bakışı atmamızı sağlıyor.

DC’nin en sevilen karakterlerinden birinden esinlenen ve 2019 yılında çıkış yapan ‘Joker’, hem eleştirmenlerden hem de izleyenlerden övgü toplamış ve Joaquin Phoenix’e Oscar ödülü kazandırmıştı. Joker’in 2024’te çıkması devam filmiyle ilgili detaylar da son zamanlarda geliyordu.

Yine Todd Phillips’in yöneteceği ikinci filmin isminin Joker: Folie à Deux olacağı açıklanırken Lady Gaga’nın kadroya katıldığı duyurulmuştu. Gaga’nın da Harley Quinn olarak karşımıza çıkacağı ifade ediliyordu. Buna ek olarak film, bir ‘müzikal’ olarak da tanımlanıyordu. Şimdi ise filmden heyecan verici yepyeni bir görsel geldi.

İşte Lady Gaga’nın karakterine ilk bakış

Yönetmen Todd Phillips, Instagram hesabından Sevgililer Günü’ne özel Joker 2’den bir fotoğraf paylaştı. Fotoğraf, Lady Gaga ve Joaquin Phoenix’in karakterlerini içeriyor ve Gaga’nın Harley Quinn’ine ilk bakışı atmamızı sağlıyor.

Joker: Folie à Deux’un konusuyla ilgili henüz detaylı bir bilgi yok. Todd Phillips’in yazıp yöneteceği filmin kadrosunda Phoenix ve Gaga dışında şimdilik Zazie Beetz, Brendan Gleeson, Catherine Keener gibi isimlerin yer alacağı biliniyor. Film, 9 Ekim 2024’te vizyona girecek ve James Gunn’ın geçtiğimiz günlerde detaylarını paylaştığı ana DC evrenine dahil olmayacak.

DC Evrenine Dahil Olacak Yeni Dizi ve Filmler Açıklandı: Henry Cavill’sız Superman, Yepyeni Bir Batman Filmi ve Dahası

Kaynak :
https://variety.com/2023/film/news/joker-2-lady-gaga-first-look-joaquin-phoenix-1235523351/

Başa dön tuşu