Behzat Ç.’nin Yeni Sezonundan Yeni Fragman Paylaşıldı

Ülkemizde 2010 ve 2013 yılları ortasında yayınlanan ve muadillerine nazaran içerdiği karakterleri, oyunculukları, konusu, öyküsü, kullanılan lisanla ayrılan polisiye dizi Behzat Ç., yayınlandığı devir epey sevilmiş, farklı tartışmalara mevzu olmuş ve kendisine sağlam bir hayran kitlesi edinmeyi başarmıştı.

Dizinin başarısıyla birlikte bu Ankara Polisiyesi’nin kıssası, 2011 ve 2013’te çıkan Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm ve Behzat Ç. Ankara Yanıyor sinemalarıyla genişlemişti. 2013 yılından sonra sona erdirilen üretim, yıllar boyunca geri dönüyor haberlerine bahis olmuştu.

Ülkemizdeki çevrimiçi yayın platformlarından olan BluTV, hayranların yıllar süren isteklerini en sonunda yerine getirdi ve Behzat Ç.’yi hayranlarıyla tekrar buluşturmaya karar verdi.

BluTV’nin resmi YouTube hesabından iki hafta evvel “Behzat Ç. – Ön izleme” başlığıyla verilen görüntüde, tanıdığımız meyhane masası ve tanıdığımız dört karakteri görmüştük. Ortalarında geçen diyaloglardan Hayalet’in ve Behzat Ç.’nin geçen 6 yılın sonunda ne noktada olduğunu ve başlarına ne geldiğini ucundan da olsa anlamıştık. 

BluTV’nin resmi YouTube hesabından bugün Behzat Ç.’nin yeni dönemiyle ilgili bir fragman daha paylaşıldı. Tıpkı iki hafta evvel paylaşılan ön izleme görüntüsü üzere burada da ülke gündemine ve tanınan kültüre verilen referansları görüyoruz. Ayrıyeten yeni fragmandan da görüldüğü kadarıyla diziye katılan yeni karakterlerin yanı sıra eski karakterler de birkaç kişi haricinde eksiksiz olarak geri dönüyor.

Bu ayın 25’inde hayranlarıyla tekrar buluşacak olan Behzat Ç.’nin yeni döneminden sizin beklentileriniz neler? Sizce damağımızda bıraktıkları o tadı bozmadan devam ettirebilecekler mi? Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu