Jumanji: The Next Level’in Son Fragmanı Yayınlandı

Sinemaseverler bir müddettir dünyaca ünlü oyuncu Dwayne Johnson'ın yaklaşmakta olan yeni sinemasına odaklanmış durumdalar. “Jumanji: The Next Level” olarak isimlendirilen bu sinemanın aralık ayında vizyona girmesi planlanıyor ve Sony Pictures, bu sinemayla ilgili çalışmalarını sürat kesmeden sürdürüyor. 2017 yılında vizyona giren “Jumanji: Welcome to the Jungle” sinemasının devamı niteliğinde olan Jumanji: The Next Level için artık, son fragman yayınlandı.

Jumanji: Welcome to the Jungle sineması, süper bir hasılat elde etmişti. Açıklanan son bilgilere nazaran bu sinemanın kazandığı para, 962 milyon dolar olarak açıklanmıştı. Hal bu türlü olunca da sinemaseverlerin, yeni sinemadan beklentileri arşa çıkmış durumda. Macera ve güldürü türündeki bir üretim olarak karşımıza çıkacak olan Jumanji: The Next Level'in sinemaseverlere neler sunacağını ise lakin vakit gösterecek.

Jumanji: The Next Level'in oyuncu takımı, serinin birinci sinemasıyla büyük oranda benzerlikler taşıyor. Sinemada Dwayne Johnson'a Kevin Hart, Jack Black ve Karen Gillan üzere isimler eşlik edecek. Sinemanın direktör koltuğunda ise hem sinemanın birinci serisi hem de Bad Teacher ve Walk Hard: The Dewey Cox Story üzere üretimlerden tanıdığımız Jake Kasdan oturuyor.

Sony Pictures tarafından yayınlanan son fragman ise sinemayla ilgili yeni mekanları gösteriyor. Fragmandan sinemanın bir kısmının, kurak çöllerde ve bir sarayın etrafındaki dağlarda geçeceğini anlayabiliyoruz. Ayrıyeten bu fragman bizlere, sinemanın tıpkı Jumanji: Welcome to the Jungle'da olduğu üzere aksiyon dolu olacağını ve tam bir orman kaosu yaşatacağını anlatıyor. Dilerseniz artık sizleri, Jumanji: The Next Level için hazırlanan son fragman ile baş başa bırakalım.

Jumanji: The Next Level final fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu