Jungle Cruise Filminin İlk Fragmanı Paylaşıldı

Başrollerinde Edge of Tomorrow, A Quiet Place ve Sicario üzere sinemalarda rol almış Emily Blunt ile Süratli ve Öfkeli serisinde yer alan Dwayne Johnson’ın yer aldığı, ırmak teknesi kaptanı Franks ve bilim insanı Dr. Lily Houghton’ın 20. yüzyılın başlarında geçen macerasını anlatan Jungle Cruise sinemadan birinci fragman paylaşıldı.

Aslında her iki oyuncu da Disney’e çok uzak isimler değil. Johnson, 2016 yılında çıkan Moana sinemasında Maui karakterine sesiyle can verirken Blunt, geçtiğimiz sene çıkan Marry Poppins Returns’te Marry Poppins’i canlandırmıştı. Uzun yıllardır Disney’in elinde bulunan Jungle Cruise için Karayip Korsanları ve Indiana Jones karışımı diyebiliriz.

Jungle Cruise filminin fragmanı:

Disney’in D23 fuarında konuşan Blunt, sinemayla ilgili olarak “Böyle bir sinemanın içerisinde olduğumuz için epey heyecanlıyız ve onur duyuyoruz zira ikimiz de Indiana Jones, Romancing the Stone’a hayran olarak büyüdük. Tıpkı ruhla bu türlü bir şeyin modülü olmak beni epey heyecanlandırıyor” tabirlerini kullandı.

Filmin direktörlük koltuğunda The Shallow, Orphan ve House of Wax üzere sinemaların direktörü Jaume Collet-Serra bulunuyor. Sinemanın müellif takımını Glenn Ficarra, Michael Green ve John Requa oluşturuyor. Oyuncu takımında Blunt ve Johnson’ın yanı sıra Jesse Plemons, Jack Whitehall ve Paul Giamatti üzere isimler yer alıyor.

Başa dön tuşu