La Casa de Papel’in Yeni Karakterlerinin İsimleri Belli Oldu

Yayın hayatına İspanyol bir mahallî dizi olarak başlayan lakin Netflix’in yayın haklarını satın almasıyla birlikte dünyaca ünlü bir dizi haline gelen La Casa de Papel’in üçüncü dönemine dair kimi değerli bilgiler ve fotoğraflar ortaya çıktı. Üçüncü dönemle birlikte grubumuz, dört yeni karakterle uygunca genişlemiş oluyor. Varsayım edebileceğiniz üzere bu yeni karakterler de ‘insan’ ismi ile değil, kent isimleriyle anılacaklar.

Ekibe katılan karakterlerden birincisi, geçtiğimiz iki dönemde polis olarak gördüğümüz Raquel Murillo olacak. Itziar Ituno’nun canlandırdığı karakterin kent ismi ise Potekiz’in başşehri ‘Lizbon’ olacak. Diziye yeni katılacak olan Rodrigo de la Serna, Palermo; Luka Peros, Marsilya; Hovik Keuchkerian ise Bogota ismiyle aksiyon ve polisiye dolu kıssanın içine dalacaklar.

La Casa de Papel’in resmi Twitter hesabından paylaşılan fotoğrafta dizinin baş karakterlerinden Profesor ve takıma yeni dahil olan Raquel Murillo yer aldı.

Dizi’nin resmi Instagram hesabından paylaşılan fotoğrafta ise yeni karakterlerin de yer aldığı bir poster gösterildi ve dizinin üçüncü döneminin yayın tarihi açıklandı. Buna nazaran La Casa de Papel’in üçüncü dönemi, 19 Temmuz tarihinde seyircilerin beğenisine sunulacak.

()

Başa dön tuşu